Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

seraphiel said:

gidip ölmeye hevesli bi sürü tip var onlar gitsin gebersin, diğerlerine yazık olmasın.

En çok da bütün gün futbolla siyaset konuşanların gitmesini istiyorum.
Bu arada savaşmak aptallara göredir, ben savaşa gidersem kesin ölürüm.
Zaten beni dünyaya bağlayan tek şey yer çekimi artık.
Gitsek mi lan ya? :(
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdide uçak uluslararası sularda vuruldu sonra o vurulma ivmesiyle 90 derece sapıp suriye kara sularına girip düştü deniyor. hiç mi hiç mantıklı bulmuyorum. bilen biri allah için açıklasın bana şu resmi :

http://i.imgur.com/nbAth.jpg

belirteyim kırmızı çizgi uçağı rotasını belirtiyormuş. yani hataydan akdeniz açıklarına yol alırken vurulumuş.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Şimdide uçak uluslararası sularda vuruldu sonra o vurulma ivmesiyle 90 derece sapıp suriye kara sularına girip düştü deniyor. hiç mi hiç mantıklı bulmuyorum. bilen biri allah için açıklasın bana şu resmi :

http://i.imgur.com/nbAth.jpg

belirteyim kırmızı çizgi uçağı rotasını belirtiyormuş. yani hataydan akdeniz açıklarına yol alırken vurulumuş.

rota

11:06 Kıbrıs ile Türkiye arasında 21 bin 400 fitte devam ediyor. Türkiye Hatay istikametinde 11:14 Yavaş yavaş irtifa düşüyor 8600 fitte 11:23 7500 fite düşüyor irtifası, radar görüntüsünü test ediyor 11:37 2000 fit irtifaya düşüyor 11:42 200 fit ile Suriye hava sahasına giriyor Bölgedeki Türk radar sistemi uçağı ikaz ediyor 11:47'de sınır ihlali bitiyor, Türk karasularına giriyor F14 radar kontrolü istiyor, yeni rota takip ediliyor 11:50 3 bin fitte ilerlemeye başlıyor 11:58 uçak füze sistemiyle vuruluyor, uluslararası sularda vuruluyor. Kontrolünü kaybeden uçak Suriye kara sularına düşüyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...