Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polisten ailesinin gözü önünde babaya dayak.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

fixmen said:

Kabak dayak yiyene patlayacak yine, dayak atanlar aynen devam edecek, demedi demeyin.

Bu da var memura görev başında hakaret mi derler artık saldırı mı derler adamın hayatını söndürürler. Böyle durumlarda polislerin verdi ifadelerin ağırlığı baya fazla oluyor. Bu adamlar kim bilir ne sallarlar şimdi, bize küfretti, biz efendi efendi ceza kesmek isterken bize saldırdı falan derler.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

türkiye cehennem gibi.

her yerde insanlar şiddeti yüceltiyor, nefret söylemi almış başını gitmiş yıllardır, iç mihrak, dış mihrak, terör, ermeni ve kürt düşmanlığı, dindar, laik diye insanlar birbirine düşman edilmiş en kötüsü bu çoğu zaman devlet politikası olmuş.

böyle bir ülkeden böyle polis de çıkar, her şey çıkar. şiddet kanımıza işlemiş.

aynen senelerdir Türkiyenin içinden çıkamadığı bu cehennemin tek sebebi aslında Türkiyede farklı grupların ideolojilerini çok agresif biçimde yaymaya çalışmaları (gerek devlet kurumlarında kemikleşmeye çalışmak olsun gerek orduyu polisi hukuğu ele geçirmeye çalışmak olsun).
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane polis darp raporu almış.adam bayılınca hızlarını alamayıp birbirlerine mi vurdular acaba?

5 polis açığa alınmış,dayak yiyen eleman askermiş ve izindeymiş.

haberlerde komik olaylar yaşanıyor demir cop tanıtımında adam gevrek gevrek demir copu,olayları barışçıl bir şekilde halletmek için kullanıcaz diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ama böyle adamların göreve devam edebildiği, hatta yer yer terfi ettirildiği ülkeler Avrupa ülkeleri ya da Amerika değil bunu belirteyim de. Ahlak polisi kafasıyla aradaki bağlantıyı kurmak için einstein olmaya gerek de yok zaten yazdım yukarda.

Ha bu kadar sık da rastlandığını da sanmıyorum o ayrı. Bunların polis devleti olmak isteyen bir hükümetle ilgisi var. Şiddet uygulayan polis cezalandırılmıyor hatta belki mükafatlandırılıyor yer yer hehe

Münferit olaylar bunlar de bir de iyice kendini kandır tamam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

robot polisler çıkıncaya kadar bu tür olaylar dünyanın her yerinde olacaktır. olayı akp, kürt, imam, fatih diye sınırlandırmamak lazım.

google a police attack victim black vs yazılırsa ne demek istediğim anlaşılır.

Onu mesela bir almanca bir de türkçe yazıp almanya ve türkiye için çıkan sonuç sayısına ve olay çıkma sıklığına bir bakar mısın, madem o kadar araştıracağız?
Sosyal ağlarda paylaş

ülke olarak niye kısıtlıyorsun? ben de meksikaya bak derim, biriside isviçre'ye.

Robotdan kastım, insan duygularının olmaması.

Ne demek istediğimin anlaşılmış olması lazım.

Rewendor said:

Trias said:

robot polisler çıkıncaya kadar bu tür olaylar dünyanın her yerinde olacaktır. olayı akp, kürt, imam, fatih diye sınırlandırmamak lazım.

google a police attack victim black vs yazılırsa ne demek istediğim anlaşılır.

Onu mesela bir almanca bir de türkçe yazıp almanya ve türkiye için çıkan sonuç sayısına ve olay çıkma sıklığına bir bakar mısın, madem o kadar araştıracağız?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...