Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

iyi sabahlar sevgili günlük,

birazdan yatıcam.. ama aklımdaki kompleksi paylaşmadan değil.

Moreno’ya gore,
"ikinci kez yasanan her gercek, ilkinden kurtulustur.”

bana gore, hicbir gercek ikinci kere yasanamaz, gercekten de bahsedmeyiz aslinda gercekliktir varolan ve ikinci kez varolmasina imkan yoktur.
moreno ya de gonderme olarak, gercegin ikincisi yoktur, tektir. gercekliktir degisen ama o da ikinciligini olusturamaz, yansimasidir sadece bir oncekinin.
o zaman soyle denilebilirdi, yasanan her gerceklik bir oncekinin devami ve yaratimidir, referansi olmadan kendini nasil varedebilir ve nasil kurtulabilir ilkinden. bir oncesidir sonrakini yaratan ve hicbiri birbirinden bagimsiz degildir, kurtuldugunu dusunmesi de inkaridir, inancidir.

ben sıradan bir sınavımı daha verdim bu gece günlük..

ve bunu sana hediye ederek yatıyorum şimdi.. gerçek olanın verdiği huzurla kal ve korun günlük..

http://www.youtube.com/watch?v=XREEQoE2-rE&feature=player_detailpage
Sosyal ağlarda paylaş

ok..

malzeme seçimi konusunda sanıyorum çok iyi değilim. 45dakikadır amerika, ingiltere ve avustralya'nın zemin malzemeleri ile ilgili regulasyonlarını okuyorum.

renk olayını falan kolayca hallederim diye düşünüyorum gerçi ama mimarların bu işi böyle yaptıkları konusunda şüphelerim var.

onlar regulasyonlara bakıp perfornans, air quality yahut fire hazard properties etc şemalarını çıkartıp seçim yapıyorlar mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

patatespresi said:

dasaaa said:

opera o kadar çabuk çöken ve tırt bi hale gelmiş ki çalışmak için chrome kullanıyorum...

ve bu gerçekten berbat.

haa aynen neden böyle oldu? videolarda flashlarda sapıtıyo.

benim opera tik demiyo ne gocuyo ne donuyo ne de kasiyo. Masallah tikir tikir calisiyo.

64 bit olmasiyla mi alakasi var acaba...

Kredi kartinada iyi girmisim. Exxxtre gelince de o bana giricek. Hadi hayirlisi
Sosyal ağlarda paylaş

sana uygun iş olsa anında alıcam. aklımdasın yani.

daha patier geliyor zaten. onlardan iş düşerse o da olur.
ama bana cv'ni yollaman lazım cidden.
vermiştim mail adresi. kaybolduysa bi daha veririm.

rusça yazmışlar kağıda.okudğum nzagü podre bu ne be..
püff

bi de almanyadan sonra burada daha çok delirirsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam 5.5 km yürümüşüm lan koşu bandında, tabi yarısı koşma olarak geçti ama o saati pek takmayınca zaman daha cabuk geçiyo bunu görmüş oldum.. tabi banttan inince bi 5sn falan bekledim yürüyemedim ama sonra pek bişey olmadı, zibil gibide terledim lan, öyle böyle değil, tişört sırılsıklamdı.. ama kolay değil işte göbeği eritmek öyle.... daha 1 hafta oldu, kaldı 2 ay 3 hafta.. o yea
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...