Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Selam gunluk,

Bugun sabah yakin bir arkadasimin babasinin vefat mail'ini aldim gozumu acar acmaz. Mail'i atan da baska bir yakin arkadasim ama cok da alakalari yok kisilerin birbirleriyle. Aptal oldum sabah mahmurluguyla. Mail'i atani aradim, telefonu kapaliydi. Sonra cok da ihtimal vermeyerek, "acaba bizim Umut mu?" diyerek arkadasimi aradim. Boguk bir sesle acti telefonu, mal gibi kaldim, ne diyecegimi sasirdim. Nasilsin ? dedim, eh iste dedi. Sacma sekilde yanlis kisiyi arama ihtimalimden yine tikandim. Sonra babanla ilgili ters bir sey mi var dedim ? Dun gece vefat etti dedi. Kalp krizi gecirmis uykusunda. Sesi o kadar yikilmis ve aglamakli cikti ki adamin, gozlerim doldu, zor tuttum kendimi. Basin sagolsun dedim, baska bir sey diyemedim. Ne desem bos. Sonra konusalim dedi kapattik. Kendi babam olse boyle kotu olmazdim sanirim. Durup durup o ses tonu geliyor aklima, kotu oluyorum. Hic bir sey yapasim da yok ama basimda 3 gunluk is var. Haliyle sana veda edip, kendimi calismak icin zorlayayim gunluk. Gorusuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...