Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

azeri olsanız da azerice harfleri kodlamak zor

iki tane e iki tane h var falan..
haş e.. bağırır EĞ EĞ EĞ, diğer h harfini söyler hığ hığ HIIIĞĞĞĞ HIĞĞĞĞĞ bayağı can veriyor burada adam HHHHHIĞĞĞĞĞĞĞ!!

gerçi ben de kodlarken sorun yaşıyorum. adama diyorsun ki S. adam gidip C yazıyor. diyorum samsunun S si.. bir geliyor C yazmış adam. camcun'un C si olmuş işte. adam bilmiyor ki samsun'u. kodluyorum da kime kodluyorum ulan.

dur mail atayım, mesaj atayım diyorum artık o durumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

iğrenç günler.
defalarca aynı şeyi yaptığım modem saatler boyu bağlanmadı.
sonra bi anda "bağlanayım bari ben" diyip çalışmaya başladı.
neden böle yaptı bilmiyorum.
ama canım şimdi şuna sıkıldı 2kutu meyveli yoğurt aldım,ulan 2si de yeni üretim, 2si de bozuk çıktı. çok heveslenerek alıp içimde kalması olayı işte. daimi olarak böle oluyor ki büyük olaylarda zaten babayı alıyorken ufak mutluluklarda da daimi sorun yaşıyor olmak saçma bi hüzüne boğuyor insanı. sanki dünyanın o an en önemli şeyi bir meyveli yoğurt yemekmiş gibi.
ya da dizimin hâlâ geçmemesi gibi.
misal, rusça öğrenmek için mahalle arasındaki "ahmet efendi ile rusça öğreniyorum" tarzı bi kursa gitmem gerekecek sanırım. global manada geçerli yerler burada sadece kağıt üstünde var. gidip baktığında diğer yerlere ya kapı duvar, ya da tatildeler.
...
sanıyorum hiçbişi iyi gitmiyor bu aralar.
çok çaba harcayıp hiç sonuç alamadığımız ya da tamamen zararlı çıktığımız bir dönem daha.

genelde her şeyin çok kötü gitmesini, her şey çok kötü gittiği için çok iplemiyorum. ama bazen fazla geliyor işte.
ne bileyim..
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm aşağıya indim. Bir iki işi halletmek için. Kapımın önünde arabalar.. Üstleri Stickerlı falan. İnip bakıyorum Mongol Rally yazıyor da araçlar ufacık! Her neyse, araçlar üstündeki web adreslerini çekiyorum, bir de çaktırmadan içlerini çekiyorum. Arabalarda bi numara yok da yanlarına ne almışlar onu merak ediyorum gerçekten. Derken iki eleman arabalardan birinin kaputuna oturdu, ellerinde bulka -buranın bir çeşit kurabiyesi-hapur hupur yiyorlar. Hemen gidip sohbet ettim,İskoçyadanmışlar, Mongolrally.com'a katılıp gelmişler. 2haftadır yoldaymışlar. http://2vagabondsandayak.wordpress.com/ diye bi siteleri varmış. Oradan da takip edebiliyormuşuz falan. Dedim güzel bunlar da ne kadardır yoldasınız? Tekerler patlattınız mı çok? Avrupa kısmında sorun yok, onun için çok hızlıca geçtik dediler. Nereleri geçtiniz dedim, rotayı saydılar. Sitelerinden de görebiliyorsunuz zaten. Gürcistanı sadece bir gecede geçmişler. Dedim neden kano yapmadınız? "Hazar'a kadar hızlı gidelim dedik" dediler ama Gürcistan'daki ırmaklardan bahsedince biraz kararlarına bozuldular sanıyorum. Yanlarına neler aldıklarını konuştuk, şu kadar araba geldi, bu kadarı devam ediyor falan diye anlattılar.

Aklımı çelmedi değil doğrusu.2013 olmaz başka planlarım var ama 2014'te ben de böle bişi yapabilirim aslında. Süresinin 2ay olması çok sıkıntı sadece. Geçmiş 3 senenin minimum sürelerini değerlendirmem lazım ki aklımı çelebileyim.şu da var

Entry fee: £980 per team including applicable VAT tax and Google Wallet fees
şöle bi giriş ücreti var, araçlar iri 4x4 olmayacak, küçük araçlar olacak. 1-1.2litre falan

hm şunlar da varmış
http://www.warrenpoint2mongolia.com/
http://www.operazionegengiscar.com/

warrenpoint ekibi bayağı 4X4 ile gelmişler.
operazione gengis car ise italyan ekibi. piaggio panel var, su satıcısı arabası yahu bu! ve fiat pandaları var. eğlenceli tipler.

abi benim bunu kesin yapmam lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Yine karşıya geçmem gerekecek , yine otobüse binmem gerekecek.

Dün yatmadan sakinleştirici aldım bugün yine aldım kalkar kalkmaz tabii çok işe yarayacaklarını sanmıyorum zira uyandıgımdan beri kusup çıkartıyorum.

Otobüse binip kadıköye inicem diye çok fazla panik atak yaşıyorum şunu 21 senedir yapıyorum ben ilkokulda çocuktum gider gelirdim neden şimdi boyle oluyor niye düzgün gidip gelemiyorum anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...