Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
DS Lite alınır abi, 3DS gelse bile yıllarca DS Lite kullanılmaya devam eder. Zamansız, 10 yıl daha geçse eskimeyecek bir konsol. PS'ler gibi değil, farklı. Grafik ağırlıklı olmadığından ve oyunların tarzından böyle. Mesela Trace Memory 20 yıl geçse zevkle oynanacak bir anventure oyunu, Vita'da yok böyle şeyler.

Yeni 3DS bu aralar çıkıyor ayrıca, ben sonbahar gelince alacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

sonbahar cok gec gibi de :/
ds lite i amazondan falan guc bela bulabiliyorum, dsi var bir de

pil omru yari yariya falan o kotu de dsi mi alinir gecici olarak ?
250 euro yeni veya 2. eli 100 eurolarda,
yeni dsi alsam o da 180 3ds 150

ne bicim bir piyasa ya ahah

degetttt pushmo,zelda,mario 3d... oynama imkanın olacak 150 tl ye bırakırmıyım... ver 100 sana ds lite veriyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
herkese merhaba
simdi sorun su benim kardese ki kendisi 5 sinifa gidiyor 3dsxl almaya karar verdim. Sebebi dereseniz onun yasindaki sevecegi oyunlar PSPden cok bunda gibi ama hala kararsizim.

Neyse 3dsXL amerikadan getirilecek ve region locked oluyormus bu canina yandigimin aletleri. Neyse yaninda r4 veta dstwo seklinde kart getireyim dedim ama onlarda 3d oyunlari calistirmamaktaymis.

feci kararsiz kaldim su an onun yerine vita mi alsam diye dusunuyorum ama vitada da pek oyun yok gibi en azindan turkiyede bulabilirim ve fiyatida hic fena degil. Ancak onun hack/ pirate durumu nedir hic bilmiyorum.

ne dersiniz ne onerirsiniz ??
Sosyal ağlarda paylaş

helefon degil olay
velette zaten psp var vita istemisti bende vitanin o zamanki oyun havuzuna bakarak o 3ds XL almaya karar vermistim.

Ama alet turkiyede cok pahali. Amerikadan 400 tl gelen aleti burda 800 tl falan kakaliyorlar. Eger region lock olmasaydi orjinal oyunlardan devam ederdim. Ama alet region lock bide su r4 kullanarak oyunlari yuklemek varsa neden olmasin

Vita da isler daha kolay oyunlar satiliyor, teknik destek var vs. Ama oyunlar ona hitap ediyor mu o kismi sorun iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum ama yasi ztn kucukmus. Tercih meselesi,kardesi zeldaya burun kıvırıp monkeyball'u sevebilecek yasta orj. E para bok diyorsan her turlu nintendo . Makina pahali diyorsada spot ya da 2. El region freesiZ (pal iste tr de calisan ) cok ucuza bulabilir. Ben birine satmistim fotumdan 3ds'imi hatirlamiyorum ama 200 300 arasi biseydi alet 0 gibiydi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...