Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galaxy S2, S3 ve iPhone 4S üçgeni

benjani

Öne çıkan mesajlar

öm yollamışım buraya cp edim.

axedice said:

ahmedinejad said:

çöp derken öyle çöp dememiş. popüler uygulamalarda ios için olanlar fark yaratırken androiddekiler biraz süs gibi duruyor demek istemiş ki ben de katılıyorum buna.

Süs gibi derken? Şimdi iosda olup da androidde olmayan ne var?

şu fotoğraf edit programları var mesela. instagram gibi değil daha ciddi programlar. öylelerini androidde görmedim hiç. sonra müzik ile ilgili programlar var ki en başında garageband. androidde var mı bilmiyorum şurada uzun uzun övmüşler http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=garageband

buna benzer bir sürü ufak program var işlevsel. video edit programları vs. çoğu paralı zaten 5-10 dolar civarında bu programların.

mesela flipboard var facebook twitter google reader youtube trends vs ne varsa tek programda muhteşem birleştirmişler.

böyle böyle bir sürü app var ios'da. android marketi kısa süre de olsa kullandım bu kadar yararlı uygulamalar çok çatmadı bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Garageband hiç kullanmadım ama yorumlardan okuduğum baya sağlam bi program. Ha aypedim maypedim olsa kullanır mıydım bilmiyorum, pek ilgimi çekmedi. Resim dersen instagram benzeri üç bişey bişey indirmiştim zamanında ama çok gereksiz geliyor bana o işler. Onları da kullanmıyorum. Tivitır için yorumum şudur

http://s1-04.twitpicproxy.com/photos/full/602096787.jpg

Bana customization lazım, widget lazım, tek tuşla tethering açıp telefonu modem yapmak, yine tek tuşla telefondaki resimlere bilgisayardan wireless ulaşmak lazım. Ekranlardan birini komple telefon rehberimin favorileri şeklinde ayarlamak, müzikleri sanatçıya ırta zırta göre değil klasöre göre düzenlemek lazım. Dockun şeklini şemalini ayarlayamaz, telefon kamerasını bilgisayara mobil skype kamerası olarak tanıtamazsam ne işime yarasın o telefon benim?

Tercih meselesi diyelim. Anneme babama ayfon alırım, keza çok anlamıyorlar bu işlerden. En nihayetinde yaşlı insanlar, ne kadar kolay o kadar iyi. Ama kendime olmaz. Yetmez.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle zaten böyle uğraşan, çok fazla kişiselleştirmek isteyen adam için android sınırsız imkan sunuyor. ama işte pek stabil olmuyor.

ayfon tam sevgili telefonu. hiç takılmadan oyun oynayacak, dokunmatiği iyi, sorunları minimum. böyle gece kalkıp lan şu romu da yüklesem mi diyen adam telefonu değil ayfon.

apple'ın uygulamalarının daha işlevsel olmaları da normal, çünkü pazar çok büyük appstore'da. insanlar beleşe de değil her şeyi paralı almaya alışkın zaten. bir de uzun süredir var olduğu için daha az hatayla çalışıyor uygulamalar.

android henüz yeni sayılır ios'a göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...