Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

06.2012 şu an paranın alabileceği en iyi telefon

Black_Hand

Öne çıkan mesajlar

iphone overrated

bence.

5800 var bende, çok hantal bir telefon. boyutlarıyla bir tuğlayı andırması bir yana, kendisi çoook yavaş ve kullanışsız ve zayıf bir telefon.

şöyle geniş ekranlı düzgün manga okunacak, ergonomik, ortalama üstü bir music player a ve kulaklık ses çıkışına sahip bir telefon olsa, applicationları üst üste sepelesem de kasmasa hiç. kafama göre theme iydi temasıydı ayarlasam costumize etsem. adam gibi veri depolansa, doğru dürüst pdf açsa. gps i kusursuz olsa,
android olsa bir de çay demlese
Sosyal ağlarda paylaş

Bir android kullanıcısı olarak:

Telefon için kullanacaksanız : random roll yap tipine göre al ben bi fark goreemedim pil ömrü çekiş gücü vs olarak

Internette surflemek : iphone
Oyun oynamak : iphone
Müzik dinlemek : htc sensation xe
Film izlemek : samsung galaxy s3
Fotoğraf video çekmek : iphone. / samsung s3
Pdf vs okumak samsun note yada sensation xl

Başka ne var yaptığımız sdfds

Internet için ve yazı vs hani mesela paticik gibi siteye girip surflemek için fln kesinlikle iphone .yanına yaklasamamis vaziyette android iosun bu konuda bildiğin eziyet

Misal şu mesajı editlemek için eziyet çektim
Sosyal ağlarda paylaş

işte benim en az kullanacagım özelligi telefon özelligi olacak.(çok saçma bir cümle oldu)
applicationların paralı olmaması lazım, bol olması lazım.

@scorch
2 gündür arada htc one x ile one s kıyaslamaları okuyorum.
bu one x(e?) ne oluyor ''e''

@Laorx
s3 okudugum yazılardan anladığım kadarıyla, tam olmamış sanki.

@reyou
wp7 tel os olarak tutunabilecek gibi mi sence ?
Sosyal ağlarda paylaş

iphone cok lame kaldi bence gecen zaman icinde,
bi kere telefonun ekrani kucuk.

ikincisi ilk aldiginda kullanmadigin 324234 tane programla geliyo,

programlar arasi gecis yaparken sagdan sonra soldan saga navigate ediyosun cok kotu olmus, program icinde ole gecersin ama program categoriler arasinda en azindan android gibi yapsalarmis, asagidan yukariya cok daha iyi..

applicationlari yavas calisiyo, youtube falan test ettim kotu yani..

user experince cok kotu, ben android kullaniyodum
wp7 ye gectim, cok fazla memnunum hem hiz hemde sadelik bakimindan

millet o kadar atip tutuyo su program iyi bu kotu diye..

baksan adamlar derki OOOoooo androidde teamviewer var cok guzel falan, adam programi yuklediginden beri 1 kere login olmustur dahada acmamistir telefonunu..

insanlar telefonlarini %75 mobil siteleri girmek icin kullaniyo, geri kalani applerden olusuyo, o yuzden browser i iyi olan bi telefon al yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

iphone cok lame kaldi bence gecen zaman icinde,
bi kere telefonun ekrani kucuk.

ikincisi ilk aldiginda kullanmadigin 324234 tane programla geliyo,

programlar arasi gecis yaparken sagdan sonra soldan saga navigate ediyosun cok kotu olmus, program icinde ole gecersin ama program categoriler arasinda en azindan android gibi yapsalarmis, asagidan yukariya cok daha iyi..

applicationlari yavas calisiyo, youtube falan test ettim kotu yani..

user experince cok kotu, ben android kullaniyodum
wp7 ye gectim, cok fazla memnunum hem hiz hemde sadelik bakimindan

millet o kadar atip tutuyo su program iyi bu kotu diye..

baksan adamlar derki OOOoooo androidde teamviewer var cok guzel falan, adam programi yuklediginden beri 1 kere login olmustur dahada acmamistir telefonunu..

insanlar telefonlarini %75 mobil siteleri girmek icin kullaniyo, geri kalani applerden olusuyo, o yuzden browser i iyi olan bi telefon al yeter.

kullanmadığımız uygulama bi gazeteler falan ilk geldiğinde. onda da yabancı gazeteler var. 4s kullanıyorum bir kere bile yavaşlamadı telefon. youtube falan da çok hızlı. program navigasyonu vs zevk meselesi. android de kullandım ama ayfon parasını hak eden bi telefon. kafan rahat, sunu yüklicem daha hızlancak, bunu yükliyim root atayım derdin yok. al tak kartı kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...