Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

feto come home darling

Suark

Öne çıkan mesajlar

GEd said:
Hayatında yurtdışına çıkmamış yurdum insanı mesajı.

Her postunda "Almanya'dayım ben, Porsche' de mühendisim ben, Porsche'nin 3 sene sonra arabalarında kullanacağı teknolojiler falan filan, bak imzamda bile yazıyor Dipl.-Ing.'im ben meheh" diyen yurdum sonradan görmesi postu mu oluyor bu da?

böyle sonradan görme insanlar gibi, güya insanları aşağılama amaçlı postlar atarak aslında neyi tatmin etmek istediğin ortada zaten. hadi bileğine kuvvet, iyi orgazmlar. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oturup zaman ayırıp eski postları kasıcak kadar zamanım var diyorsun.

Yurtdışındaki cemaat faaliyetlerini de içerden gördüm kısmını altına ekleyebilirsin.

Ama benım 3 cumleden fazla sana cevap verecek zamanım yok. Eski postlarımda yazdıklarımda onu da görmüşsündür mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Oturup zaman ayırıp eski postları kasıcak kadar zamanım var diyorsun.

Yurtdışındaki cemaat faaliyetlerini de içerden gördüm kısmını altına ekleyebilirsin.

eski postları karıştırmaya gerek yok GEd nickini görünce aklıma ilk gelenler bunlar nedense. 5 senedir forumdayım ister istemez ezberletiyorsun, devamlı topiclerde araya sıkıştırma gayretinde olduğun için. imzan da ortada zaten. :D
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

yalnız dipl ing olmak kolay bişi değil, hani bu noktada imzaya bi dipl ing elektrotechnik yazmış olsun bence artislik bile değil bu :)

Olmaz sittin gibi it gibi çalışıp aldığın bir titeli eklemek sonradan görmelik. Cemaatin hocaları oysa bana bu titeli verseydi o zaman koyabilirdim, hak etmiş olurdum.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

GEd said:
Hayatında yurtdışına çıkmamış yurdum insanı mesajı.

Her postunda "Almanya'dayım ben, Porsche' de mühendisim ben, Porsche'nin 3 sene sonra arabalarında kullanacağı teknolojiler falan filan, bak imzamda bile yazıyor Dipl.-Ing.'im ben meheh" diyen yurdum sonradan görmesi postu mu oluyor bu da?

böyle sonradan görme insanlar gibi, güya insanları aşağılama amaçlı postlar atarak aslında neyi tatmin etmek istediğin ortada zaten. hadi bileğine kuvvet, iyi orgazmlar. :D

Düzenli olarak foruma girerim, Gedin almanyada olduğunu, porşede çalıştığını hatta mühendis olduğunu bile ilk defa öğreniyorum. Hadi bana "Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun" desen neyse de sdfs

belirtmek istedim
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Düzenli olarak foruma girerim, Gedin almanyada olduğunu, porşede çalıştığını hatta mühendis olduğunu bile ilk defa öğreniyorum. Hadi bana "Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun" desen neyse de sdfs

belirtmek istedim

ya hafıza sorunum var ya da GEd'in bu "konudan bağımsız" dediği yazıları hep bana denk geliyor? bir değil iki değil ahah.

GEd said:

iki sınavı baz almıyorum. Yormayalım birbirimizi anlıyorum bachelor öğrencisisiniz.

Okulda epey uzun zaman geçirdim arada ki farkı görebilecek kadar.

Neden diplomdan vazgeçtiklerini, ne amaçla bachelora döndüklerini, neden bazı profların bazı bölümlerde diploma geri dönmeye çalıştıklarını.

Sizin üniversitelerinizde öyle olmamış olabilir bunu da yazdım ısrar etmeyelim, ben iki tarafı , modelleri, sınav değişimlerini gördüm yazıyorum. Sallamıyorum kafamdan yani.

Diyorsanız ben diplom okuyordum sonra bizim okulda bachelora geçince çok geberdik bittik, tamam diyim.

Şunuda ekliyim konudan bağımsız : YABANCILAR Bürosu kadar mal bir kuruluş olamaz. Ben okulu bitirdim Porsche de yeni teknolojiler üzerine geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum (Porsche nin 3 sene sonra arabalarında kullanacağı teknolojiler). İşimden, iş arkadaşlarından, maaşımdan her bir şeyden memnunum ama kaldı ki bu yabancılar bürosu bana hayatı zindan ediyor ve keşke bu lanet olası yere gelmeseymişim diyorum hala durup durup ve dönmeyi düşünüyorum.

Ardeth said:

"Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun"

hazır konusu açılmışken EVET ARDETH ÖYLESİN. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bence son 10 senede attigim 7000 mesaji forum databaseninden cikartip, kendi yazdigin bir software araciligi ile analiz ederek kac kere Diplom ve kac kere porsche kelimelerinin gectigini analiz etmelisin.

Aksi taktirde verdigin bilgilerin ardeth nezdinde bilimsel bir gecerliligi olmaz.

Ayrica 3 cumleyi gecmemek kaydiyla :

Bence hayatinda hala yurtdisina adimini atmadigini dusunuyorum bu kadar naif olarak o postu attigina gore. Feto ve ekürisi insanlarla ilk defa burda tanistigim icin adamlardan tirsiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

ya hafıza sorunum var ya da GEd'in bu "konudan bağımsız" dediği yazıları hep bana denk geliyor? bir değil iki değil ahah.

bi tane mesaj koymuşsun abi, ben yirmi dakikalık aramayla bilim ve matematik ile ilgili attığım 50 tane mesaj bulabilirim. gerçekten yani 4-5 mesajdan bile bunu çıkarmak mümkün değil. gerçi ben de şunu belirtmek istiyorum ki senin huyunda var biraz tek bir olaydan (hoşuna gitmeyen veya kanıt olarak kullanmak istediğin) genelleme yapma :p
Sosyal ağlarda paylaş

oglum cok garip lan,biz kucukken sokak aralarında mahalle karısı diye tabir edilen kadınlar vardı,ona bunu der,şuna şunu der,her konuda bilgisi varmış gibi konuşur,boş boğazlık eder,dedikodu yapar,ilgi çekmek için saçmasapan davnırlardı,yıl 2012 internet,ayfon,ayped,cloud teknoloji falan çıktı bu tarz görgüsüz davranışlar internete sıçradı,siber mahalle karıları peyda oldu,sözüm meclisten dışarı tabi kimse alınmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse artık uzatmak istemiyorum GEd'in bana karşı yine bu topiktekine benzer uslup taşıyan bir alıntısı daha olmuştu. Üst üste gelince aşırı tepki verdim sanırım.

Hatalı olan benim aslında.

Bir kaç sene önce tanıştığım bir Harvard Medical School mezununun alçak gönüllülüğü karşısında ezilmiş biri olarak GEd'in bu tavırları biraz fazla gelmiş, belki de ondan bu kadar dikkatimi çekmişti forumda.
Yoksa ne ben GEd'i tanırım ne de o beni. İkimiz de birbirimizi forumdaki postlarımıza göre yargılamamalıydık aslında.

Özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Affettim :)

Uzun zamandır şöyle ağız tadıyla forumda bır atışamıyorduk hemen oyun bozanlık yapıyorsun ^^

adsadsad said:

Bir kaç sene önce tanıştığım bir Harvard Medical School mezununun alçak gönüllülüğü karşısında ezilmiş biri olarak GEd'in bu tavırları biraz fazla gelmiş, belki de ondan bu kadar dikkatimi çekmişti forumda.

Bu içten değil bence bu arada :)

7000 mesajımda 1 adet patinajda açtığım konu ve 3 adet porsche postu vardır.

Benım sureklı olarak burda insanların beynini yordugum bir konu varsa o da Almanya ve Eğitim muhabbetleridir. Başka bildiğim bişi yok çünkü spesifik olarak :)))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...