Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WWDC 2012 (Yeni Macbook Pro, iOS 6, Mountain Lion vb.)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Fly said:

13 incin specleri yazabilir misiniz ?

mid 2010 macbook 320m c2d 2ghz var, bunu satıp ustune para koyarak degistiresim var da islemci ve ekran karti hakkaten daha iyi degilse hic debelenmeyeyim

http://arstechnica.com/information-technology/2012/06/macbook-pro-gets-retina-display-macbook-air-also-updated-with-ivy-bridge/ burda var sanirim hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

Retina biraz yanlış oldu bence. iPhone'da yaptıkları gibi retina display'i olağan fiyatlardan halka indirebilselerdi olayın dibine vuracaklardı. Daha pahalı bir seri olarak satmak pek Apple tarzı değil yani, ayrıca 17 inçlik versiyon neden kalktı onu da anlamadım. iOS 6'da da gelen ciddi hiç bir şey yok. Hiç bir şey yahu.
Biraz garipsedim açıkçası.

Yani böyle bi şey gibi, hani firmaların yükselişi, duraksaması ve düşüşü olur ya, artık Apple eskisi kadar 'devrimsel' bir şeyler çıkartamıyor gibi sanki. Mac'lerde Retina display evet, devrimsel sayılabilir, ama kim alacak, kaç satacak ki 2200 dolarlık 'powerhouse'?

Ne bileyim, iPhone 4'ün lansmanını hatırlıyorum, Macbook Air lansmanını hatırlıyorum, unibody macbook pro serisi lansmanını hatırlıyorum, orgazm olarak izliyoduk, şimdi bakıyorum, meh.
Sosyal ağlarda paylaş

pil koruma modunda entegreden guc gerektiginde hariciden

birlestirme calismalari vardi osxte degilse de deneysel ortamlarda (ps : 1-2 yıl geriden geliyorum), pek yararını goremiyordu sanirim insanlar, zannetmiyorum oldugunu

13 ince hd 4000 ne ya saka mı bunlar
abv apple
almıyorum ulan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...