Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sosyal medya uzmanı & profesyonel overclocker vs. vs.

Artariel

Öne çıkan mesajlar

Sosyal medya uzmanı reklamcı gibi bişey aslında. Kendide SMU diyen işsiz de vardır da bunlar sizin ürününüz için feysbuk tivitır hesabı açıp takip ediyor kampanya mampanya bunları ayarlıyor falan. Blog açtım tıkladılar reklam parası oh yes milyonlar değil yani olay.

Hatta bizim malmortisle sezcük böyle bi sektörde çalışıyor sanırım heh. Gelip anlatsınlar daha iyi bilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

işsizliğe verilen yeni isimler mi bunlar ? sosyal medya uzmanı nedir cidden blog açıp yazı yazmak ne zaman meslekleşti ?

bir de malum donanım sitelerinde şu ikinci titleı elde etmiş insanlar var. bu da bir meslek mi yoksa ? profesyonel overclockçu.

ne bunlar tam olarak ?

sosyal medya uzmanı şurda tartışılmıştı biraz:

http://forum.paticik.com/read.php?62,6014777,page=1

ama profesyonel overclocker iyiymiş.
benim makineyi de overclocklasın hazır el atmışken
Sosyal ağlarda paylaş

fakir işleri ya. böyle şeylere para verenler de beyinsiz. yaşam koçu vs gibi

ama şöyle bi durum var. bizim okula bi kadın seminere gelmişti SOSYAL MEDYA UZMANIYMIŞ AMAN SÜPER. dedim ne ayaksınız bunu herkes yapabilir gayet. (alaycı bi şekilde söyledim çünkü bende uyuzum ağır) kadın şey dedi. adamın şirketi var mesala ufak çaplı. ama hiç internet vs vs o işlerle ilgilenmemiş etmemiş. e şimdi artık herşeyin facebook sayfası var twitter sayfası var. sosyal medyada yer edineyim diyor. bu yüzden böyle İŞSİZ İNTERNETE GİRMEYİ BİLEN tiplere para veriyolar. şirket işte o olaya yardımcı olcak birini tutmuş oluyo, biride maaşlı çalışan oluyo.

ama yaşam koçu of of yani dfgl
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...