Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sokak ortasında doğum!

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20710207.asp
said:
Bağcılar'da yaşanan olay dehşete düşürdü. 16 yaşındaki N.A sokak ortasında doğum yaptı ve bebeği bırakıp kaçtı. Yaşanan bu anlar kameralara yansıdı.

N.A.(16) ailesine gebe olduğu söyledi. Baba Ö.A. ve anne F.A. kızlarını evlerine yakın olan bir poliklinige götürmek üzere yola çıktılar. Bu sırada doğum başladı ve N.A., kaldırım üzerinde ayaktayken bebeğini doğurdu. Şaşkınlık içinde uzun süre bebeğe bakan Anne F.A, Baba Ö.A, ve N.A. daha sonra arkalarını dönerek yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunan evlerine geri gitti. Evde kanlı giysilerini çıkartan N.A. komşularının aracı ile ailesi tarafından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/33371/0/1/bagcilar-da-insanin-kanini-donduran-olay.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

bence çocuk önceden falan doğmuş ya böyle mahalleye belli olmasın diye bişeylerin arasına sarıp falan götürürken düşüyor herhalde.

ambulans gelmemesinin sebebi bence polisi arayan adamlar çocuk terk edildi sanmış o yüzden aramış polis, polis de yeni doğduğunu anlayınca hastaneye götürmüştür
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

dogum falan olamaz, yürüyor bi kere, kordon? yani imkanı yok hiçbir şekilde
elbisenin altında saklıyor desek bıraktı desek niye dönüp bakıyorlar onuda anlamadım

bırakmıyor da düşürüyor herhalde mahalleye belli olmasın diye saklıyorlardır. herhalde polikliniğe bırakıp kaçacaklardı da olay belli olunca kıvırdılar böyle
Sosyal ağlarda paylaş

ben haberi okurken kamera görüntüleri yoktu, yeni izliyorum.

harbiden doğurmaktan ziyade, atıp kaçmışlar...

kıyafetlere bakınca bir şey zannediyorsun ama şimdi o konulara girmeyelim...

ya bebeği sokağa atan kafa biraz haklı görünce kendini neler yapar neler, birde güç varsa elinde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...