Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutlu yıllar Nefr!

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

heey iki gündür pasta yiyoruz yaşasın!

Mutlu yaşama günleri![hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

:tebrikz:
:tebrikz:

[Bu mesaj Ardeth tarafından 23 May 2003 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 23 May 2003 18:29 tarihinde demiş ki:
master fencer'ımızın doğum gününü en içten dileklerimizle kutlarız ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

bikaç saat erken dawranmış arkadaş :p
ama senin master fencerliini benden ii bilen olmadıı için bu kutlama tarzı benim hakkım. :hrr:
iyiki doodun nerf, iiki warsın, iiki fencersın, ii ki..
kaç yaşına girdin sen ?[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 23 May 2003 17:13 tarihinde demiş ki:
Nefr den hala cevap yok ama bi yerde falanda benmi bilmiyorum???

Sağolun varolun arkadaşlar.
*!Duygulanır*
Buralardayım aslında, ama hatun kişi de doğumgünümü yüzyüze kutlamaya karar verip pek keyifli bir sürpriz yaptığı için bana, iş yoğunluğunun da etkisiyle bakamadım pek buralara. Bu topici de yeni gördüm, bu saate kadar cevap yazmamış olmam eşşekliğimden ziyade kutlamaların devam ediyor olmasından yani, kusura bakmayınız =]

Teşekkür ederim herkese. 17. yaşımı hep beraber mutlu keyifli geçiririz umarım =P

Ema sağol bu arada, ihtiyacım vardı bu dönem. Ben de forumlarda bundan sonra 17m olarak takılmaya karar verdim lol

Hediye seçiminde hata yapan arkadaşları kutlamalarım sona erdikten sonra hatalarına pişman edeceğim, o ayrı, unutmuş değilim yani. ;)

Kedi sen yoğun kutlama programından sonra ayılabildiysen ne mutlu abi, ne kusuru ehe =]
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun varolun arkadaşlar.

* Duygulanır *

Buralardayım aslında, ama hatun kişi de doğumgünümü yüzyüze kutlamaya karar verip pek keyifli bir sürpriz yaptığı için bana, iş yoğunluğunun da etkisiyle bakamadım pek buralara. Bu topici de yeni gördüm, bu saate kadar cevap yazmamış olmam eşşekliğimden ziyade kutlamaların devam ediyor olmasından yani, kusura bakmayınız =]

Teşekkür ederim herkese. 17. yaşımı hep beraber mutlu keyifli geçiririz umarım =P

Ema sağol bu arada, ihtiyacım vardı bu dönem. Ben de forumlarda bundan sonra 17m olarak takılmaya karar verdim lol

Hediye seçiminde hata yapan arkadaşları kutlamalarım sona erdikten sonra hatalarına pişman edeceğim, o ayrı, unutmuş değilim yani.

Kedi sen yoğun kutlama programından sonra ayılabildiysen ne mutlu abi, ne kusuru ehe =]

[Bu mesaj Gunn tarafından 25 May 2003 12:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...