Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore

Loex

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:

ya beyler, barbara dual life on hit olurmu?

yoksa kalkanspor mu illaki hc de?

loh olsun gene olacaksa main handde ama iyi blocklu, strli critli bi kalkan alırsan off hande çok dps kaybı yaşamazsın bence. block şans yüksek olunca farkediliyor baya faydası. ama dps çok kaybediyorsan bu sefer de başka sıkıntılar çıkıyor ortaya doğal olarak
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

@orly monkunun buildini verirmisin. bnde 49 da bi monk kaybettim şimdi ikinciyi levelliyorum. levellerken neler kullandın? dw mi kalkanmı kullandın?

http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#acYXgh!ZdX!aYcbYa

şuna yakın specti lvlingte, yani mesela tempest rushın amacı hardcore oynadıgımızdan dolayı sıkışma esnasında kaçmak vs blindda self reflection takıldım sonuncu rune açılana kadar, serenityde healleyen açıktı mantra zaten normal passivelere gelirsek ben tam hatırlamıyorum ancak armor yerine movement speed almıştım galiba çünkü 3.monkumdu bu birini 32.lvlda afk iken kaybettigimden bota bağlamıştım lvlingi ne kadar hızlı o kadar iyi diye.TAbi sende kullanabilirsin eğer goldun varsa ve 4 5 lvlda bir silah değiştirebiliyorsan.Ama diyorsan gold sıkıntılı o zaman movement speede hiç gerek yok bu passivelerle devam.

Birde şöyle bir şey var eğer 50 olursanız 5 lvl çok rahat hell act 1 ilk questi loopa bağlayarak kasılıyor, ilk quest dediğim 3 tane cadı kesip köye falan dönülen quest iyi exp veriyor ve ilerde bi mağara var o açıksa güzel gold çıkıyor ordan.
Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

orly said:

2. 60 lvl monkumuda 1 saat önce kaybetmiş oldum :D bir dahada kasmayı planlamıyorum hatta.

hayatını kaybetmiş kadar olmuşsundur. güzel bir deneyim bence.

eh biraz üzüldüm tabi gearı falan bayaa kasmıştım da yapacak bir şey yok öldüğümden beri girmiyorum oyuna
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Ben salak gibi gidip WD açmıştım. aman deyim aynı hataya siz de düşmeyin. normal oyunda monku 60 layıp oynayım bir süre sonra hardcoreda da monk açacağım.

neden ki? bende 31 mi 32 mi ne wd var bi sıkıntı yoktu ayrıyetten monkun passive i gibi near death experience tarzı bir şey var hardcoreda ondan iyi passive yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini koruma konusunda çok sorunlu bir karakter, koruma için petli oynamak istiyorsun onda da level 50 den sonra her pet one shot gidiyor nerdeyse.

Baya yüksek manalara baya az vuran skilleri var. Ne bilim demon hunterın daha 24. levalda aldığı ball lightning tarzı sadece 10 hatred ile spamladığı ve anormal geniş bir alana %155 hasar veren tarzında bir skilli yok. Acid cloud hem yuh dedirtecek kadat mana yakıp hem %100 vuruyor anca, Firebat hem range'i düşük hem gene insan üstü mana yakıyor. Range arttırayım diye rune takıyorsun bu seferde 2 adımdaki mobu ıskalıyor falan. Tüm sağlam bufflarının süresi çok kısa, up timeları düşük bu sebeple.

Yani şöyle adam gibi spamlanabilir bir AoE skillden yoksun, paso tuf tuf bayıyor adamı. Bence bir ara baya sağlam bufflanır bu class.

Anca işte big bad vodoo, fetish army falan gibi yüksek cd'li skilleri seçip bossları falan 2 saniyede eritmek zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

orly said:

Myshkin said:

Ben salak gibi gidip WD açmıştım. aman deyim aynı hataya siz de düşmeyin. normal oyunda monku 60 layıp oynayım bir süre sonra hardcoreda da monk açacağım.

neden ki? bende 31 mi 32 mi ne wd var bi sıkıntı yoktu ayrıyetten monkun passive i gibi near death experience tarzı bir şey var hardcoreda ondan iyi passive yok.

abi nightmare'i bütün classlarla oynarsın zaten. mesele hell den başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...