Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kesici, delici v.b. aletlerin T.C. gümrük prosedürü

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

duvara asmak için olsa dediğiniz doğru, ben kendimde bi şekilde yapabilirim 1055 veya sıradan metalden.
ama bu adamların vaat edikleri, kullanım açısından çok cazip ve fiyat çok makul

Hacı akıncı falan değilsen ne benim dediğim palanın ne de senin dediğin şimşirin pek bir anlamı yok, bizim koleksiyon da öyle duruyor evde ve diğer alan özel harekatçılar bile pek kullanmıyor bunları ağırlığından iriliğinden ötürü, bence kullanma niyetiylen alıyorsan boşuna alıyorsun, ha satır al avda kurbanda kullanırsın o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Sparkcaster said:

metalurji mühendisiyim kardeş senin kadar olmasa da biz de anlıyoruz biraz

İyi dallarımız yakınmış ben de makina mühendisiyim ve sırf insaniyetlik olsun diye zamanımı harcadım şurda, senden alaycı laflar duymak için değil, biraz daha dikkat lütfen.

ya tatarın boşuna alınganlık yapıyorsun,

emin ol bizde çok aradık ama öyle ha deyince iyisi bulunacak iş değil bu ustalık müessesi, evini bile boyatmaya kaliteli adam bulamıyorsun tutki kılıç yaptıracan.

bu devirde işi bilmediğini anladıklarında direk adamı s.kme pozisyonuna geçiyorlar

kaldı ki türk milleti demirci milletir ama türkiyede bu işe kafa yoran ve yapmaya uğraşan çok az adam var
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Feamer said:

duvara asmak için olsa dediğiniz doğru, ben kendimde bi şekilde yapabilirim 1055 veya sıradan metalden.
ama bu adamların vaat edikleri, kullanım açısından çok cazip ve fiyat çok makul

Hacı akıncı falan değilsen ne benim dediğim palanın ne de senin dediğin şimşirin pek bir anlamı yok, bizim koleksiyon da öyle duruyor evde ve diğer alan özel harekatçılar bile pek kullanmıyor bunları ağırlığından iriliğinden ötürü, bence kullanma niyetiylen alıyorsan boşuna alıyorsun, ha satır al avda kurbanda kullanırsın o ayrı

cold steel daki simsir 800gr.

hayatimda elime gecen en keskin alet ekmek bicagi ama 800gr oldugunu okuduktan ve o videoyu izledikten sonra bununla memleketin yarisini feth ederim gibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

cold steel için konuşursak adamlar 1055 carbon plakadan kesip yapıyorlarmış gibi geliyor bana ama -youtube bir avrupa firması var o şekilde kesip, farklı işlemlerden geçirip yapıyor norman sitili, ama şeklen ve keskinlik vede fiyat olarak amerikalının yanına bile yaklaşamıyor.

neyse şu gümrük işini yaparsak yakından bakarım inşallah, iyi fiyat verirse türkiyedekinden alırım

ama ağzı keskin olduktan sonra onu duvara asmakta yasak onu söyliyimde
Sosyal ağlarda paylaş

macgyver level adamım olun, minimum equipment ile maximum sonucu alın.

özetle;
önce adam ol olm.. bu konuyu süper saçma olduğundan dolayı kapatıyorum. yerine delikli, kesikli oreoların T.C. gümrük prosedürü konusunu açacağım.

oreo kesinlikle daha büyük ihtiyaç. yatak altında oreo tutsan zombieye atsan onlar bile seni bırakıp oreo yemeye dalar.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Sparkcaster said:

metalurji mühendisiyim kardeş senin kadar olmasa da biz de anlıyoruz biraz

ne kullanıyorlar bunlar sen onu söyle de şu boş muhabbete katkımız olsun lan.

bildiğin st302 işte, en dandiğinden paslanmaz çelik keskin kenarları karbürletin hemen, zombie baskınında en az 10 sene bileylemeye gerek kalmaz.

başlık sahibi arkadaş emniyetten alınan evrağın adını sormuş, hatırlamıyorum adını; ama sen git emniyete "huun'un selamı var" de, yardımcı olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Feamer said:

Lord_Argos said:

Ahah komikmis duvara asmalik. Arkadasim bunlarin uzerinde yapan blacksmithin bile damgasi var emin ol senin o sitede satilan kiliclardan bile daha gercek ve saglamlar.

hangisi hangisinden kaliteli onu anlamadım?

Sirkecide satilan 50 liraliklar olacak degil ya benim bahsettiklerim ((:

tamam da bildiğiniz bir yer varsa söyleyin ciddi alıcısıyım,
Sosyal ağlarda paylaş

benim zoruma giden elin yabancısı (Vince Evans) geliyor buradaki yazmaları filan inceleyip kılıç yapıyor gidiyor dünya çapında ödül alıyor, bizde bu işle ilgilenen yok, olanda söğüş işinde daha çok

birde silah olarak niye değerlendiriyorsunuz ki, geleneksel bir olay,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...