Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akrep yakaladım (action)

Killer

Öne çıkan mesajlar

yarın arthropoda finalim var benim. uzaklaşayım biraz diye foruma bakayım dedim. akrep yakaladımı gördüm. bitmiyor arkadaş.

bende 50 örneklik böcek koleksiyonumu geçen hafta verdim. içinde 3 farklı akrep türü vardı. yakalarken birkaç kez ciddi sokulma tehlikesi yaşadım falan.

yakaladıktan sonra çıyanla dövüştürdüm bi. çiyan ağzını burnunu kırdı akrebin dfhkd
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

yarın arthropoda finalim var benim. uzaklaşayım biraz diye foruma bakayım dedim. akrep yakaladımı gördüm. bitmiyor arkadaş.

bende 50 örneklik böcek koleksiyonumu geçen hafta verdim. içinde 3 farklı akrep türü vardı. yakalarken birkaç kez ciddi sokulma tehlikesi yaşadım falan.

yakaladıktan sonra çıyanla dövüştürdüm bi. çiyan ağzını burnunu kırdı akrebin dfhkd

Öğeh, üni yıllarım aklıma geldi. Lane olsun o böcek koleksiyon işine.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ya bu ufacık tırnak kadar bişey. hardcore değil.

2 gün önce güve attım baya cebelleşti yetemedi. tırsak biraz. bugün güve karaya inmiş dfgdf.

dün kara sinek buldum eşşek kadar PARALİZE edip attım onu tokatladı.

bugün ilginç bi örümcek vardı balkonda geçen yuvayı gördüm kendisini görememiştim. onu attım ağ falan ördü asılı duruyo şu an ortada.

challangeli bir 3 gün oldu dfhkd

foto attıydm bidaha atim

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/319839_10151712871375301_843850300_23997181_1345730713_n.jpg

tabi o yeşil yapraktan ve diğer arkadaşlardan eser yok dfhd
Sosyal ağlarda paylaş

ya bütün akrepler ve örümcekler zehirlidir kafadan.

ama zehrin etkili olup olmadığı önemli. türkiye'de yalnız urfa bölgesindeki akrep tehlikeli

onun dışında mersin dolaylarında tarantula falan var ama oda pasif hayvan sıkmadığın sürece ne sokar ne bişey yapar.

yinede herhangi bir zehir öldürebilir tabi herkesi. şey vakası gibi arı sokmasından ölmek gibi. kişinin alerjisine bakar.

beni engerek ısırdı mesela. biraz nefes alış verişim yavaşladı sadece. ve türkiye'deki nadir zehirli yılanlardan. ama bizim hocayı ilk ısırdığında bütün kolu mosmor olmuştu şişmişti falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...