Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Sezaryene Karşıyım" - RTE

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Yaptığı mesleğin sorumluluğunu taşıyamayan insan bunlar. nasıl bir politikacı çıkıp "ateistleri sevmiyorum ben" diyemezse doktora da televizyona çıkıp hastaları müslüman ve olmayan şekilde sınıflandırdığını belirten şeyler söylememeli. ama onlarda bu kafa nerde, 6 sene önüne geleni ezberlemiş ama gıdım başka şey üzerine kafa yormamış tahminen
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Cnn türkte kapalı biri var doktormuş, bız muslumanız dıyosanız kurtajdan uzak durmalısınız dıyo gerzek karı ya

Alın, bakın ne diyor kadın? "Tecavüze uğrayan kadın bebeğini öldüreceğine tecavüzcüsünü öldürsün" diyor.

http://gundem.milliyet.com.tr/aile-hekiminden-skandal-sozler/gundem/gundemdetay/31.05.2012/1547478/default.htm

Ondan sonra da birileri konuşmaya, tartışmaya devam eder, "türban siyasi sembol değildir, türban bir örtünme şeklidir."diyerek.
Bunların ağa babası rahmetli Erbakan'ın bir lafı vardı, o şekilde cevap vermek lazım; "Hadi oradan?" diyerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan en önemli tıp fakultelerinin neredeyse yarısı ağır muhafazakar. 10-15 yıl sonra asıl göreceğiz neler olacağını. O abiler ablalar denen yerler çocukları bursla okutup daha sonra onları önemli yerlere girebilmeleri için zorluyorlar. kendi adamları mühendis değil de doktor, hakim polis olsun diye özellikle baskı yapıyorlar. Bunlar daha başlangıç, gg defeat.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

"tecavüzcü kürtaj yaptıran kurbandan masumdur"

tbmm insan hakları komisyonu başkanı ayhan sefer üstün'den geliyor:

http://www.aksam.com.tr/tecavuze-ugrayan-da-kurtaj-yaptirmamali--118800h.html

çüş artık
şunu söylemiş olamaz

şunların birinin suratında meymenet yok yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

said:
Ablam, hamile iken çocuğunun down sendromlu olduğunu bilerek doğurdu. Müdahale etmedi. 'Allah'ın bize lütfüydü' dedi. Aynen böyle düşündü.

al işte iyi bok yedi
hem çocuğua hayatı boyunca eziyet hem annesine

allahın lütfuymuş abi o. yalnız ben şunu anlamıyorum islamda kürtaj yasak olabilir de bunu bütün topluma dayatmak nedir? toplumun %99'unun müslüman olduğuna mı inanıyoruz anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Bella said:

said:
Ablam, hamile iken çocuğunun down sendromlu olduğunu bilerek doğurdu. Müdahale etmedi. 'Allah'ın bize lütfüydü' dedi. Aynen böyle düşündü.

al işte iyi bok yedi
hem çocuğua hayatı boyunca eziyet hem annesine

allahın lütfuymuş abi o. yalnız ben şunu anlamıyorum islamda kürtaj yasak olabilir de bunu bütün topluma dayatmak nedir? toplumun %99'unun müslüman olduğuna mı inanıyoruz anlamadım

ya onu geç başbakan karşı diye yasa mı çıkarılır.
bu nasıl bir özgürlük kısıtlaması aklım almıyor
çok sinirleniyorum şu konuya kaç gündür
keşke şunların topunu tarasalar
Sosyal ağlarda paylaş

Qualance said:

Roqq said:

Oha lan :/. İnanılmaz bir düşüş.

http://haber.mynet.com/kurtaj-anketinde-carpici-sonuc-633531-guncel/

Ankete ben inanmıyorum, manevra yapıyorlar.

Maalesef ben inanıyorum. 'İnanmıyorum yeaa olamaz artık bu kadarı da' dediğimiz tüm anketler gerçek oldu şimdiye kadar ne acıdır ki.

Referandum yapılsa bugün 'kürtaja evet , kürtaja hayır' diye sonuç hayır çıkar. Hatta sezaryene bile hayır derler .

Ne yazık ki durum böyle .
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:
ya onu geç başbakan karşı diye yasa mı çıkarılır.
bu nasıl bir özgürlük kısıtlaması aklım almıyor
çok sinirleniyorum şu konuya kaç gündür
keşke şunların topunu tarasalar

başbakanın üzerine vazife olmayan konulara el atması sadece bana mı garip geliyor bilmiyorum da toplum da kendisi tek adamlığa çok alışmış durumda. hayır abi niye karışıyorsun buna ya? niye? her sözü kanun sayılacak yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...