Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 PKKlıyı öldürdükleri iddiasıyla 17 asker tutuklandı-Yanlış okumadınız

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

of politikanın bulvar gazetesi çetintaş.

yok karıştırdın sen...politikanın bulvar gazeteleri var; yeni şafak, bugün, vakit, zaman, habertürk, star, türkiye, sabah...bu arada çok yüzsüz bir adamsın, bu kadar haksız suçlamalar yaptın, her seferinde sana ağzının payını verdim ama dedim ya o kadar anlayışsız bir adamsın ki hala daha dönüp dolaşıp geliyor ve bana bulaşıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:
.
3. hesapla gelip birine yüzsüz demek ahahah

3. hesapla farklı kişi imiş gibi gelmiyorum buraya kelimenin yani yüzsüz kelimesinin anlamından habersiz patidaş. her seferinde adımın ne olduğunu hepiniz bilkiyorsunuz. burada 3. kez farklı isimle yer almamın sebebi de basit ve bir o kadar komik aslında. ilk sefer ki ve 2inci sefer ki şifrelerimi unuttum. yoksa şu an 2.inci nikimle bağlanmamın önünde bir engel yok. bu konuda modlara da başvurdum ama sorunun çözümünün ben de olduğunu söylediler. ben de önemsemedim ve şu an 3üncü nikimle karşındayım babacan. bak bu kadar teferruatlı açıklamayı da yaptım sana. umarım yüzsüz kelimesinin anlamının ne olduğunu anlamana yardımcı olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

yok karıştırdın sen...politikanın bulvar gazeteleri var; yeni şafak, bugün, vakit, zaman, habertürk, star, türkiye, sabah...bu arada çok yüzsüz bir adamsın, bu kadar haksız suçlamalar yaptın, her seferinde sana ağzının payını verdim ama dedim ya o kadar anlayışsız bir adamsın ki hala daha dönüp dolaşıp geliyor ve bana bulaşıyorsun.

hiçbiri senin demogojinle, haberleri çarpıtmanla yarışamaz. ayrı bir kulvardasın.

utanmayan, arlanmayan sensin, defalarca bütün forumun önünde rezil olduğun halde hala zeytinyağı, hatta hidrojen kıvamındasın.

gene bu başlıkta dillere düşmüşsün, hala üste çıkmaya çalışıyorsun bir de. egonu dizginle biraz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim bir adam bir adamdan hoşlanmıyorsa selam vermez, konuşmaz, bulaşmaz...sense kaşıntısı olan sıpa misali sürekli gelip bana sataşıyorsun. kimin kimi defalarca rezil ettiğini sen iyi bilirsin. benim burada senin gibi 20 tane şak şakçım yok evladım, tek başımayım. öyle ota boka alkış çalan yardakçılarım olmadığı için sana verdiğim hangi cevabın nasıl adrese teslim olduğunu da ben bilirim, bir de sen bilirsin...hee senin o yalakaların da bilir. eğer adamsan benim açtığım konu başlıklarına girmezsin, bana da mesaj yazmazsın...bak bu kadar adam şahit, buraya yazdım bunu....bundan sonra eğer benim açtığım bir konu başlığına girip bana sataşırsan adam olmadığını ispat etmiş olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

şifresini bile hatırlayamayan birine göre bence fazla iddalısın

aynı anda birçok foruma üyeyim çok bilmiş kardeşim. bu forumun şifrelerini açıkçası bir yere yazdım, bilgisayarımda da otomatik bağlanı işaretlemiştim. her 2 seferinde atılıp geri geldiğimde doğal olarak şifreme ihtiyaç duydum ama yazdığım yeri bulamıyorum. sana da bu uzun açıklamayı yaptım ya, ne mutlu bir adamım, anlatamam.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

3. hesapla farklı kişi imiş gibi gelmiyorum buraya kelimenin yani yüzsüz kelimesinin anlamından habersiz patidaş.

cetoritto said:

her 2 seferinde atılıp geri geldiğimde doğal olarak şifreme ihtiyaç duydum ama yazdığım yeri bulamıyorum.

SO MUCH FUCKING SENSE

50yaşında adamsın gelip burdan yetmeyince ö.m küfretmek fsd
Sosyal ağlarda paylaş

bak seme söylediğim şeyler sen ve diğer şak şakçılar için de geçerli.Azıcık adamlık varsa içinizde, madem bu kadar antipati yaratıyorum siz de ve size göre madem bu kadar boş adamım, yazdıklarımın hepsi yanlış....o zaman benim açtığım konu başlıklarına girmyin, bana yazı yazmayın...yok eğer hala aksini yaparsanız hiçbiriniz adam değilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

50yaşında adamsın gelip burdan yetmeyince ö.m küfretmek fsd

bak bu da standart kaçış taktiğiniz, her türlü hakareti yapıp her türlü belden aşağıyı saldırıyı yapıp ondan sonra baktınız geri adım atmıyorum yine hemen "50 yaşında adamsın" tarzı ilkellikler...50 yaşında adam babandır sanırım. ben henüz babanın yeğeni falan yaşındayım, daha fazla terbiyesizlik yapmayıp b undan sonra benimle muhatap olmazsan acaip mutlu olurum finlandiyalı.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

bak seme söylediğim şeyler sen ve diğer şak şakçılar için de geçerli.Azıcık adamlık varsa içinizde, madem bu kadar antipati yaratıyorum siz de ve size göre madem bu kadar boş adamım, yazdıklarımın hepsi yanlış....o zaman benim açtığım konu başlıklarına girmyin, bana yazı yazmayın...yok eğer hala aksini yaparsanız hiçbiriniz adam değilsiniz.
,

Yazdıklarında zerre kadar akıl fikir yok tamamen reröre tarzı yazan sonra da burda ergen gibi millete sallayan bir kişisin şu ana kadar gördüğüm. Haklı değilsin zaten de, velev ki haklı olsaydın yine şu üslubundan dolayı haklısın demezdim.

Foruma konu açtın diye forum senin olmuyor, başlığın da senin olmuyor. Dolayısıyla senin başlığın diye birşey yok, eğer senin fikirlerinden başkası yazılamıyorsa başlık açıp hiç zahmet etme, fikir(!)lerin sana kalsın.

Herkes de istediğini yazar bu gidişle uzaya en çok giden pati olman olası.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Flameoffear said:

Arkadaş yazdık olayı hala teslim olanlar öldürülmüş diyorsunuz.

yok teslim olmuşlardır, teröristin sözü daha muteber nede olsa

"Operasyona katılan bir askerin, PKK'lılar ile rehin aldıkları kişinin infaz edildiğini ileri sürerek yaptığı ihbar üzerine soruşturma başlatıldı."
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

neyse, hepinize tek tek cevap verecek enerjim yok ama bütün bu olan biten her şeyin TSK'yi itibarsızlaştırmak için yapılan bir planın parçası olduğunu anlayabilecek zekaya sahip insanların içinizde olduğuna eminim.

nato kafa dedikleri bu olsa gerek esasında lol.

asker kendini itibarlılaştırmak için ne yaptı peki bunca yıl?

disko'da adam öldürdüler,
el bombasının pimini çekip askerin eline verdiler,
ölenlere eğitim zaiyatı dediler,
darbe yaptılar adam astılar,
insanları askerde intihar ettirecek psikolojiye soktular,
insanları yıllardır işinden gücünden alı koyup 6-15 ay rehin ettiler.

itibarlarını arttırmak istiyorlarsa o iş sağa sola kurşun atıp siyaset üstündee vesayet kurmaya çalışmakla olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

cetoritto said:

,

Yazdıklarında zerre kadar akıl fikir yok tamamen reröre tarzı yazan sonra da burda ergen gibi millete sallayan bir kişisin şu ana kadar gördüğüm. Haklı değilsin zaten de, velev ki haklı olsaydın yine şu üslubundan dolayı haklısın demezdim.

Foruma konu açtın diye forum senin olmuyor, başlığın da senin olmuyor. Dolayısıyla senin başlığın diye birşey yok, eğer senin fikirlerinden başkası yazılamıyorsa başlık açıp hiç zahmet etme, fikir(!)lerin sana kalsın.

Herkes de istediğini yazar bu gidişle uzaya en çok giden pati olman olası.

bak işte, yine aynı şey. ulan aklı evvel kardeşim(hani yazdıklarımda akıl fikir yok ya, sen de bu nitelemeyi hak ediyorsun),madem ki yazdıklarım da akıl fikir yok, sende de mi akıl fikir yok, neden benim yazdıklarıma ileri geri fikir yürütüyorsun? mevzu benim açtığım konu başlığının benim malım olması mevzusu değil, sen de domuz gibi biliyorsun bunu. mevzu burada özellikle başını şakirt bir güruhun çektiği grubun kendi görüşlerinden başka görüşlere tahammül edememesidir. benim yazdıklarım adamların işlerine gelmiyor mu(gelmiyor),başlıyorlar saldırmaya. birazcık vicdan varsa sen de düşün bakalım bana yapılan hakaretleri:
-orta yaş bunalımında olma durmumum(en çok yapılan hakaret bu, terbiyesizlik resmen)
-akıl fikir ürünü olmayan şeyler yazıyormuşum(aha sen de yazmışsın, aptalım yani)
-antidemokrat ve dayatmacı bir tarzım varmış(aksine bu bana dayatılıyor)
-komünistlik, sosyalistlik, teröristlik, vs. ile suçlandım(hiçbirisi de değilim, sosyaliste de, komüniste de saygım sonsuz, kemalistim ben).
-siktir git dendi(aha bunu söyleyen adam hala yazmaya devam ediyor).
bu böyle uzar. ama en çok da senin gibi adamlar midemi bulandırıyorsunuz. yahu madem benim yazdıklarım hoşunuza gitmiyor, yazmayın kardeşim bana. yazarsanız adam değilsiniz diyorum.bunun orta yolu var mı?
uzaya en çok giden pati neden olayım? bu konuda adam akıllı bir yönetim sadece bana karşı boş dolu yazan adamların yazdıklarına baksa, incelese ben onlara yetişemem.
bak bir daha yazıyorum, sen de adamsan bir daha yazdıklarımı okuma, bana da yazı yazma.
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

Ceto sende millete kendi fikirlerini dayatmaya calisma ,kendini tek kisilik ordu saniyorsun bazen ,sakin ol hayatin tadini cikar,

öyle bir görüntü varsa yanlış. ben kimseye kendi görüşümü dayatmıyorum aksine kendi görüşümü ifade ediyorum. hayatın tadını çıkartmaya çalışıyorum, sen rahat ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Halka açık bir forumda kendi görüşlerini dile getiriyorsan eleştiri kabul etmek zorundasın. Seni eleştiren insanlara adam değilsin diyerek bilgi paylaşımı yapamazsın.

Emin olabilirsin, o söylediğin kalıplarda bir kişi değilim ve bende açık açık söylüyorum üslubun ve tarzın çok yanlış.

Ayrıca konuyla ilgili şikayeti veren kişi asker zaten. Asker askeri şikayet etmiş, madem asker senin dediğin gibi pürüzsüz ve sağlıklı o zaman kendi içinde böyle bir bölünme yaşamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

spawn77 said:

Halka açık bir forumda kendi görüşlerini dile getiriyorsan eleştiri kabul etmek zorundasın. Seni eleştiren insanlara adam değilsin diyerek bilgi paylaşımı yapamazsın.

Emin olabilirsin, o söylediğin kalıplarda bir kişi değilim ve bende açık açık söylüyorum üslubun ve tarzın çok yanlış.

Ayrıca konuyla ilgili şikayeti veren kişi asker zaten. Asker askeri şikayet etmiş, madem asker senin dediğin gibi pürüzsüz ve sağlıklı o zaman kendi içinde böyle bir bölünme yaşamaz.

:) bir de bu tarz var bu forumda. canım kardeşim, şu forumda benden daha fazla eleştiriye açık başka bir adam yoktur. ama bana hakaret ediliyor, eleştiri kabul etmek ile hakaret kabul etmek farklı şeylerdir takdir edersin ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...