Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tt eSports Black Element 6500 DPI Mouse [SIFIR SATILIK]

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Mouse gayet guzel dpi ayarini x,y olarak ayarlayabilmek FPS oyunlarda bana buyuk avantaj sagladi aniden cevirirken asagi yukari kaymiyor en azindan.

Makro recorder gayet duzgun calisiyor diablo oynarken skill cooldown suresini ayarladim kendisi 0.2salise gecikmeli basiyor surekli.

Ilk basta soyledigim gibi onceki mouse a gore daha uzun click yerleri daha genis ama oncekine gore daha ince o yuzden elim mouse pade surtebiliyor. Gerci gun gectikce daha rahat kavramaya basladim bu sorun ortadan kalkiyor.

Soldaki 3 makro tusunun ortancasi erisimi biraz zor digerlerine nazaran daha icerde algiliyor tuslamayi.

Agirliklari zaten eskisinde de vardi bana bir artisi olmadi aynilar.

Genel olarak bakacak olursam mouse gayet hos inceligi disinda sikinti yok benim elim kurek gibi oldugundan sikayetciyim :) G500 ile bunu kiyasladigimda sayet bunu 100TL ye almamis olsa idim G500 tercihim olurdu. G500 kullanicisi cok fazla o yuzden hazir makro avantajlari var birde daha tombul buna gore. Ama cift tiklama gibi kronik sorunu var gerci herkeste olmuyor ama cevremdeki 6 kullanicinin 4unde yasandi.

Suan gayet memnunum alisveriste gayet temiz oldu tam al gulum ver gulumluktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...