Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trafik Cezasi sorgulamada gozukmuyor. Beyanli odesem mi?

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

temmuz ayında çeşmeye giderken ve oradan dönerken toplam iki kere ogs bölümünden kaçak geçiş yaptım. Aradan uzun zaman geçti ancak herhangi bir ceza kağıdı veya başka bir tebligat tarafıma ulaşmadı. Karayollarının resmi web sayfasından sorgulama yaptım orada da çıkmadı, telefon aracılığıyla sordum orda da herhangi bir ceza olmadığını söylediler. Benim kafam karıştı, bu adamlar süs olsun diye mi taktı ogs kontrol cihazlarını? Yoksa bilmediğim başka bir yer mi var cezalarımı elinde tutan?
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

eds ye yakalandım kırmızı ışıktan geçerken

ziraat bankasına yada postaneye gidip plakadan sorduracaım artık internette gözükmüyor hani cezayı yediğime eminim ama tebligat bir şey yok daha

Cezayı yediğin günden değil, tebliğ gününden itibaren geçerli oluyor 15 gün işi. Tebliğ süresinin başlaması için de en azından muhtara bırakılıp sana haber kağıdı bırakılması lazım, evde yoksan yani.

EDS'den kesilen cezanın sana ulaşması 1 hafta civarı oluyor genelde, bekle bakalım biraz. Hem internette yok hem de elinde kağıt yoksa ödeme şansın da yok zaten, manuel öderken seri no falan soruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

BabacumMostors said:

eds ye yakalandım kırmızı ışıktan geçerken

ziraat bankasına yada postaneye gidip plakadan sorduracaım artık internette gözükmüyor hani cezayı yediğime eminim ama tebligat bir şey yok daha

Cezayı yediğin günden değil, tebliğ gününden itibaren geçerli oluyor 15 gün işi. Tebliğ süresinin başlaması için de en azından muhtara bırakılıp sana haber kağıdı bırakılması lazım, evde yoksan yani.

EDS'den kesilen cezanın sana ulaşması 1 hafta civarı oluyor genelde, bekle bakalım biraz. Hem internette yok hem de elinde kağıt yoksa ödeme şansın da yok zaten, manuel öderken seri no falan soruyor.

teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polisler üşeniyor sisteme işlemeye belki de kağıtları

diğer forumlarda vergi dairesnin kendi sisteminde gözüküyor gibi bişr şeyler yazmışlar

üşenmiyorlarmış

geçen seneki ceza da
geçen hafta ki ceza da ehliyete işlenmiş
gib de gözükmüyor tabi

gerçi tahsil etcek kurum gib, ehliyete işlenen; ceza puanıyla alakalı

yine de ödeyelim mallık ypamaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

walla her türlü işleniyor birde ilk hafta içerisinde ödediğinde inanılmaz indirim alıosun sdfşlks 450 lira hız sınırı aşımı cezasını 220 lira ödediydim ben aynı haftada ödedim diye daha geçen yaz.

her türlü bulunuyor birde üstüne gecikme sokuyorlar öde kurtul.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...