Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oğlum bak git ..

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

şu ropörtajı izleyene kadar ben de gülüyordum videoya. hatta ilk sopayla giriştiğinde içim yağı eridi resmen, o derece sinir olmuştum velede.

ama şimdi bakınca eşşek kadar adamın, veledin kafasını yarmasını kabul edemiyorum. çocuğa 2 gündür denmeyen kalmadı ama çocuğun kafasına var gücüyle sopayla vuracak kadar cani bir çöpçü inşallah bana da denk gelir de oturturum o sopaya onu. o nasıl şiddetli bir vuruştur o çocuk sakat bile kalabilirdi, ciddi yaralanabilirdi.

ilk vuruşu yapmışsın sırtına, kaçıyor işte çocuk viyaklayarak. arkasından koşup kafasını yarmak nedir ayı oğlu ayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Vicdani duygular tavan yapmış da, o veledin yaşıtlarının bıçaklı versiyonları da var sokakta gezen. Hatta çok eminim, eğer sağında solunda bıçak falan olsaydı o velet kemer değil bıçak gösterecekti adama.

İnsanın sabrı ve insaniyeti bi noktaya kadar, bi noktadan sonra herkesin şartelleri atar. Çocukları doğurup yetiştirenler, onların canlarını nasıl önemsiyorlarsa, terbiyelerini de önemsemelidirler ki bigün böyle birine artislik yaparken sağlıkları bozulmasın bi anda.
Sosyal ağlarda paylaş

senin arkandan öle veledin biri kemerini çıkarıp hadi hadi nolcak nolcak vurim mi sırtına diye 2 saat takip etsin höt diyip kaçırmakla yetinicek misin bakalım. sinir katsayısı diye bişey var.

ilk o tokat attı falan demiş de, doğru da olsa çocuğun yaptığı hareketin karşılığı hala bence o sopa darbesidir sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

yukarı edit geldi ona cevap olarak yazmıştım.

Yani adamın belirli bi yaşı var sonuçta, bu saatten sonra gidip azılı katil olacak değil, her ne kadar cahilce gidip vurmuş olsa da.

ama çocuk genç, bu yaşta böyle bişeye cesaret eden yarın öbürgün akıllarınca çete kurup suç işlemeye başlıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi aslında velet apaçi değil. yani adama dayılanışından bile anlayabilirsiniz. "vuruyim mi ha? istiyo musun? vurmamı istiyo musun!111" fln diyo. adam döğmekte haksız değil o noktada, ama bence çocuk da haksız değil. bu mal çöpçü kesin böyle sebepsiz bir yere vurmuştur bu çocuğa bu da gururuna yediremeyip arkadaşları ile dalmaya fln gelmiş işte, psikopat olsalar orada o adamın kırıntısı kalmaz:

http://1.bp.blogspot.com/_A_837LIHNs0/SFoReqp-uKI/AAAAAAAAAOU/Aak_G6JX5H4/S1600-R/UMUUT.jpg

olur ve hemen arkasından mahallenin abileri gelip o sopayı bir tarafına sokarlar çöpçü abimizin.

ama yine dediğim gibi şu vidyodaki durumda kim olsa onun yaptığını yapardı. yalnızca işte tırsmış biraz lan arkası mı gelcek diye baştan girişmemiş...
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam gariban bi temizlikci, zaten konusması falan da bi garip. cocuklar dalga gecmisler daha once bu adamla. adam da o dalga gecme mevzusu yuzunden cocuga vurmus.

cocuk apaci degil. adamın vurmasını yedirememis baska bi gun adamı gorunce pesine dusmus. yanında da arkadasları var, kemeri cıkarıp artistlik yapmaya kalkmıs ama aslında hala tırsıyo. kemeri sallarken bile tırsma durumu var ama herifi fena sinirlendirmis. adam git demesine ragmen velet kemeri sallar ve olaylar gelisir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...