Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

naytmare son boss diablo solo

destur

Öne çıkan mesajlar

bir arkadaşla bayya omuz omuza kılıç sallamıştık,bu gun naytmare 3 son bolumunde iken davet attı ve diablo kapışmasında yardım et dedi ,cittik , ha bire geberiyoruz. başladı onu bunu anlatmaa,yok anlaşamıyoz biz de ingilizce hariç bildiğimiz diğer dilleri süyledik... neyse burayı geçek

biz shadov of diabloya /alt kata karanlık yer /düşer düşmez silahlar güm ,mafiş,nanay oldu ,eleman bir yandan diablo ve taifeisi ile çarpışıyor bir yandan bizi diriltiyor ama

ama nasıl diriltiyor sadece donla accık ta olsa vuruyoz ama yine güm ,anlayacagınız diablonun enerjisini 100de 40 kına kadar 6-7 defa dirilti.sonra anladı bizim faydamız yok daldı diabloya kafia goz biraz uzun sürdü ama resimdeki diablonun son durumu

sayesinde hell de açılmış oldu

buradan Aleksei arkadaşımıza teşekkür ederiz iyi bir diablo oyuncusu!

Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

bir arkadaşla bayya omuz omuza kılıç sallamıştık,bu gun naytmare 3 son bolumunde iken davet attı ve diablo kapışmasında yardım et dedi ,cittik , ha bire geberiyoruz. başladı onu bunu anlatmaa,yok anlaşamıyoz biz de ingilizce hariç bildiğimiz diğer dilleri süyledik... neyse burayı geçek

biz shadov of diabloya /alt kata karanlık yer /düşer düşmez silahlar güm ,mafiş,nanay oldu ,eleman bir yandan diablo ve taifeisi ile çarpışıyor bir yandan bizi diriltiyor ama

ama nasıl diriltiyor sadece donla accık ta olsa vuruyoz ama yine güm ,anlayacagınız diablonun enerjisini 100de 40 kına kadar 6-7 defa dirilti.sonra anladı bizim faydamız yok daldı diabloya kafia goz biraz uzun sürdü ama resimdeki diablonun son durumu

sayesinde hell de açılmış oldu

buradan Aleksei arkadaşımıza teşekkür ederiz iyi bir diablo oyuncusu!

Abartıcak bi şey yok ben bunun aynısını hell'de yaptım en az 20 kere res attım hatta yatıyorsanız itemlerinizdendir dogru duzgun item dizerseniz o kadar zor degil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi. bizde böyle hell'de takılırken baktık arkadaş act iv: prime evil'de. dedik nedir, gidip keselim. inferno açılsın. INFERNO'DA DÜŞEN MAVİYİ HELL'IN SARISINA YEĞLERİZ kafası falan. ninja join partyler aktı. 4 kişiyiz. lvller 56, 58, 58, 60. fayta bi başladık. ama ne başlayış. sonrasındaki hüsran böyle direkt icc'de gemide wipe yemek gibi bişeydi. sonra akıllanıp 60 olup ah'den silah falan yapıp gidince zorlamadı o kadar ama.

http://i.imgur.com/TDVN6.jpg

tabi inferno'da risenlara ölmenin tadı bambaşkaymış dsfjkhasdk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...