Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık CS:GO Beta Gift

S-H

Öne çıkan mesajlar

selam patiler,ilk kez şans yüzüme güldü havadan bi tane key geldi bende satmayı düşünüyorum.fiyat yazmıyorum zira google'dan 1-2 yere baktım ve betada olan bir oyun için çok garip rakamlar var o yüzden teklifleri öm yoluyla iletirseniz bende trollenmemiş olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

$15/€15 civarında olduğunu söyleyen var, $25/€25 'dan bi kuruş aşağı inmem diyen var, $30/€30 'a zorlayan var. çok karışık beta işleri. valve diyo 3 ay sonraki expo'da oynanabilir sürümünü tanıtacaz, millet diyo daha çok zaman lazım. falan filan. hayırlı satışlar ne diyim. arayan olursa bende de bikaç tane olacak =)
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

çok fazla dağıtmışlar sanırım değeri epey düşmüş

bi bf3 koparabilirsem süper olcak :)

bf3 cidden zor. ortalama $5-$10 arası değişiyor fiyatları artık. iki haftadır çok fazla dağıttılar. en iyi ihtimalle $15 falan gördüm ama cidden zor ihtimal. hevesini kırmak gibi olmasın ama daha küçük düşünmeni öneririm, en kısa zamanda elinden çıkartmak istiyorsan tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sypro said:

S-H said:

çok fazla dağıtmışlar sanırım değeri epey düşmüş

bi bf3 koparabilirsem süper olcak :)

bf3 cidden zor. ortalama $5-$10 arası değişiyor fiyatları artık. iki haftadır çok fazla dağıttılar. en iyi ihtimalle $15 falan gördüm ama cidden zor ihtimal. hevesini kırmak gibi olmasın ama daha küçük düşünmeni öneririm, en kısa zamanda elinden çıkartmak istiyorsan tabi.

acelem yok,epey dağıtılmış ben bir süre daha elimde tutarım olmadı kardeşime filan veririm oynar arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

güzel hoş diyorsunuz da cumaya kadar (haftasonu çok fena beta dağıtıldı yine, piyasayı alt üst etti) 2 cs:go için türkiyede satış fiyatı $60 olan (ne mutludur ki rusyada $30) oyun veriyorlardı. iki gün sonra silinecek zaten, birine cs:go vermek yerine kalkıp mp3 vermek bence daha über bir gift olur. şu an max $10-$15 verseler de tanesine yine oldukça giderli. mesela ben cs'yi büyük ihtimal oynamam bile, oyun çıksın o zaman bakarız ama beta için vakit ayıracağımı hiç sanmıyorum. o yüzden benim için değeri 0. onların yerine mp3 ya da bo2 gibi bişey almak bence oldukça doğru ve gayet de win win diye özetlenebilecek bir durum. neticede dağıtılan beta'nın %10undan azı unpack edilip oynanmaya başlandığı için çok da takılmamak lazım. ha oyun trade etmek ile beta trade etmek arasındaki fark ise tartışılan evet bana da samimi gelmiyor beta meselesi ama elinizde 3-5 tane cs:go olduğu ve uçuk teklifler aldığınız zaman iş değişiyor, 'bi keriz ben miyim lan' diyor insan. her neyse, uzun lafın kısası trade işine girmeden ya da inventory'de üç beş item görmeden pati mati lafları sıkmak kolay. geçen gün yazmıştım steamtrades topic'inde de, bu işe sadece eşe dosta dağıtmak için fazladan aldığım ve dağıtmama rağmen kenarda kalmış olan bikaç indie bundle ile girdim ve şu an şöyle bir inventory var:

liste

Auditorium
Bastion
Batman: Arkham Asylum GotY
Batman Arkham Bundle
Chime
Commandos Collection
Counter-Strike: Global Offensive (x3)
Dead Island
Dead Space
Dead Space™ 2
Dear Esther (x2)
Dota 2 (x2)
Droplitz
Dustforce
From Holland With Love Pack (Diamond Dan, EDGE, Greed Corp, RUSH, Serious Sam: The Random Encounter, Swords and Soldiers HD, Toki Tori)
Garry's Mod
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
HOARD Complete Pack
Insanely Twisted Shadow Planet
Lara Croft and the Guardian of Light
Left 4 Dead GotY
Lightfish
Max Payne 3 (ROW) (+ MP1 & MP2)
Mirror's Edge™
Mount & Blade Collection
Nation Red (x2)
LIMBO
PixelJunk Eden
Plants vs. Zombies GOTY Edition
Portal (x3)
Portal Bundle (x2)
Portal 2 - The Final Hours
Psychonauts
Railworks 3: Train Simulator 2012
Serious Sam 3: BFE Deluxe Edition (x2)
Serious Sam HD: The Second Encounter
Shoot Many Robots (x4'tü eşe dosta dağıttım oynarız diye)
Sniper Elite
Superbrothers: Sword & Sworcery EP
Terraria
The Elder Scrolls III: Morrowind® GotY
The Misadventures of P.B. Winterbottom
Titan Attacks
Tom Clancy's Ghost Recon® Complete Pack
Trapped Dead
Trine 2
VVVVVV
WARP
Wolf Pack (Return to Castle Wolfenstein, Spear of Destiny, Wolfenstein 3D)

ve içlerinden sadece Sniper Elite, Terarria ve Limbo'yu para verip aldım. yani iş öyle böyle karışık değil. o yüzden bazı yorumlar biraz komik oluyor kusura bakmayın.

beh, wot olmuş inceden. toparlamak gerekirse, trade işi farklı bir iş, içine girmeden bilemezsiniz. birine göre çöp olan diğerine göre altın değerinde olabiliyor.
böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...