Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

benjani

Öne çıkan mesajlar

pardon ilk maçta oynamamış karıştırmışım,baktığım site tarih sırasına göre sıralamamış.

8 dakika oyunda kalıp 1 asist yapan mehmet yıldız'dan 'niye topa iyi vurmadın' diye sorgu yapıyorlar,öyle topa vurmuş vurmamış hikayeleri anlatma.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

olmayan sakat raporuyla sakat denilip oynamayan burak, mactan once gokhan zan selcuk inan ile cafelerde gezen burak.

oyle tüpe boyle regulator yani o zaman ne diyim.

ahahah başta zegna olmak üzere bazı fenerbahçelilerin kafası gerçekten 1 milyon, ne içiyorlarsa ondan ben de istiyorum.

burak'ın burnu kırıldı fb maçında burnu... bjk maçında oynayacak diye haber çıktı ama oynaması zaten mucize olurdu, oynamadı, gs'ye karşı oynayacaktı, oynayacağına dair haberler çıktı ama hazır hissetmedi kendini ilk maçta, 4 gün sonra hazır hissetti ve gs karşısına çıktı. bu kadar basit.

gs'ye karşı oynamak istemese gayet 4 gün sonraki 2. maçta da oynamazdı.

ha bi de istanbul'da takıldı falan denmiş, adam zaten istanbul'da ameliyat oldu 2-3 gün mü ne o yüzden kaldı istanbul'da mesela yanlış hatırlamıyorsam. bunu kastediyorsanız yuh...

ama o kadar taraflı bakıyor ki bazı gözler ve kafalar, onlara laf anlatmaya çalıştığım için biraz maldonado hissediyorum kendimi.

güle güle kullanın kafanızı vallahi...
Sosyal ağlarda paylaş

MrBean said:

Yaptığının asist mi yoksa pas mı olduğu tartışılır yalnız... Biliyorsun bazen verirsin pası eşşeğin biri gider atar golü yok yere asist yapmış olursun bir de verdikleri paraları geri isterler ... =))

aç fake accountu bok at izi kalsın

küçükken kafanı duvara falan mı vurdular?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

burak'ın burnu kırıldı fb maçında burnu... bjk maçında oynamadı, gs'ye karşı oynayacaktı, oynayacağına dair haberler çıktı ama hazır hissetmedi kendini ilk maçta, 4 gün sonra hazır hissetti ve gs karşısına çıktı. bu kadar basit.

hmm burnu kırıldı,4 gün sonra kendini hazır hissetti ve maskesiz maça çıkabilecek kadar kırık burnu iyileşti öyle mi ?

benim kafam güzel o yüzden anlayamıyorum tabi bunu 4 günde iyileşiyor mu kırık burun ?
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

sabonis said:

burak'ın burnu kırıldı fb maçında burnu... bjk maçında oynamadı, gs'ye karşı oynayacaktı, oynayacağına dair haberler çıktı ama hazır hissetmedi kendini ilk maçta, 4 gün sonra hazır hissetti ve gs karşısına çıktı. bu kadar basit.

hmm burnu kırıldı,4 gün sonra kendini hazır hissetti ve maskesiz maça çıkabilecek kadar kırık burnu iyileşti öyle mi ?

benim kafam güzel o yüzden anlayamıyorum tabi bunu 4 günde iyileşiyor mu kırık burun ?

şaka mısın nesin sen ya?

adamın bacağı kırılıyor, 6 ay sonra 25 mayıs 2012'de maça çıkmıyor çünkü kendini hazır hissetmiyor, 29 mayıs 2012'deki maça çıkıyor

NE YANİ KIRIK BACAK 4 GÜNDE Mİ İYİLEŞTİ !!?!?!?!

hazır hissetmemek, yeterince iyileşmemesi gibi olaylar var. biraz spor, özellikle de nba takip etsen bilirsin. gerçi bilsen de farketmez bildiğini okursun. kafalar....

gerçekten çok ilginç insanlar var ya. daha doğrusu futbol insanları bu hale getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şaka mısın nesin sen ya?

adamın bacağı kırılıyor, 6 ay sonra 25 mayıs 2012'de maça çıkmıyor çünkü kendini hazır hissetmiyor, 29 mayıs 2012'deki maça çıkıyor

NE YANİ KIRIK BACAK 4 GÜNDE Mİ İYİLEŞTİ !!?!?!?!

hazır hissetmemek, yeterince iyileşmemesi gibi olaylar var. biraz spor, özellikle de nba takip etsen bilirsin. gerçi bilsen de farketmez bildiğini okursun. kafalar....

gerçekten çok ilginç insanlar var ya. daha doğrusu futbol insanları bu hale getiriyor.

rage girip post atma ne yazdığın anlaşılmıyor imin bacağı kırılmış ?neyi anlatıyosun belli değil.

burak'ın burnu kırılmış fb maçında diyorsun bende diyorum ki nasıl bu kadar çabuk iyileşiyor bu kırık burun ve maske önlemi dahi alınamayacak şekilde iyi hale geliyor ?

burak 1 gs ve 1 bjk maçı dışında tüm maçlarda oynamış.ne ara burnu kırıldı ne ara iyileşti ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...