Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

başkan diyor ki biz zarar görüyorsak q7'de zarar görsün 1 sene top oynamasın seneye kim alır onu o paralarla diyor!!

yahu adam 3.7 alır 1 sene yatar, seneye bir takıma en en kötü 1.5 milyondan imza atar 2 senede toplamda 5 milyon euro ile keyfine bakar! evet baya zarar veriyoruz q7'e bu şekilde :)

Konuşmasını dinledim dün gece,

diyor ki bizim prensiplerimiz var bu prensiplerden asla vazgeçmeyiz, duruşumuzu bozamayız diyor!

sonra diyor ki

en son toplantıda q7 geldi 3 milyon euro indiğini oynamak istediğini söyledi, bizde biraz daha inmesi gerektiğini söyledik, kabul etmedik.

sonra araya fener maçı felan girdi üst üste gelen yenilgilerden sonra, o prensipleriden ödün vermeyen duruşunu bozmayan yönetim, 3 milyon euroya oynarım dediğinde kabul etmeyip gönderdikleri adama , tamam hadi gel 3 milyona oyna diye çağrı yapıyor. Eeee ne oldu o prensiplere! q7 de hayır indirim yapmıyorum 3.7 verin geleyim diyor. e adam demez mi 15 gün önce ayağınıza geldim 3 milyona oynarım dedim , beni gönderdiniz, şimdi niye çağırıyorsunuz diye!

sonuç olarak q7 olayında en başından beri saçma sapan işler yaptı yönetim eline yüzüne bulaştırdı, ve şu an kulübü tam 3.7 milyon euro zarara soktu. Çok net!

hadi bunu geçtim bitti gitti artık!

demirören den hesap niye sormuyorsunuz diyorlar, hala dosyaları incelettikde bakıyoruzda kıvırıp duruyor, yahu adam belgede sahtecilik yaptığı için ceza aldık , bırak 8 senede yaptığını harcamaları sen önce bunun için bir dava aç , ama yok yemiyor!

Stadyum için gün veremem diyor hala!!! e kardeşim madem stadyum için gün veremiyorsun , madem hala izinler tam bitmedi, sene başında gs ile ne kapışıp durdun , ne diye bizi ağlak durumda gösterdin, sene başında madem stadı yıkamayacaksın daha bir şey belli değil, ne diye gs a stadı verin zaman yok heme başlayacaz diye atıp tuttun! ortalığı ayağa kaldırdın.

ben söyleyim, gs kabul etseydi, beşiktaş maçlarını arenada oynayacak oradan gelirleri alacak, ama stadı yıkmayacaktı, zaten yıkabilecek izinler tam değilmiş adam daha ne zaman yıkabileceğini bile bilmiyor. yani adam 1 sene değil en az 2-3 sene gs stadında oynayacak , inönü boş boş duracaktı orada.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

PZero said:

kombine almayan haindir

He birde şu mesajı görmezden gelmemek lazım
Bu ne lan askerliğe dönmüş burası hain oluyoruz fln

kombine falan almıyorum, alacaktım almıyorum. yardım da etmiyorum bu fikret orman ve çetesine.

sene basında sayısız feda t-shirti alıp dagıttım, forma aldım ama kardeş kaz gibi yolmaya calısmıcaklar.

adamlar prensiplerini gösterip q7i kadroya almıyorlar, ben veliyi izlemek icin o kadar para mı verecegim?
Sosyal ağlarda paylaş

bana hiç güven vermiyor fikret orman ve ekibi,
her fırsatta tv ye çıkıp aynı fakir edebiyatını yapıyor, biz böyle batmışız diyerek olabilecek her türlü başarısızlıkta taraftarın tepkisine karşı zemin hazırlıyor.

bir beşiktaş başkanı çıkıp bu kadar ağlak bu kadar fakir edebiyatı yapamaz, senin durumun gerçekten bitikde olsa, bunu dışarıya futbolcularına taraftarına yatsıtmak yerine, çıkar evet zor dönemler geçiriyoruz ama hepsini aşıcak güçteyiz dersin kapatırsın konuyu , her defasında suna bu kadar verdık bunlar bızı mahkemeye vermıs vs... tek tek butun mahkeme raporlarını alacaklıları saymaanın kıme ne faydası var!

sen ille tek tek açıklayacağım diyorsan, o sahte belgede kimin imzası var onu açıkla, uefa ya verilen sahte belgenin altına imza atanlara karşı açtığın davanın belgelerini göster.

bakıyorsun gs da bu kadar olmasada buna yakın derecede mali kriz yaşamıştı , ama bu kadar olay olmadı, öyle küçülme felanda demediler, beşiktaş avrupadan men edilmesi mali durumdan değil evrakta sahtecilikten ama öyle bir hava yaratıldıki sanki borçlardan dolayı avrupaya gidemedik.

hele bu stad konusunda dün yaptığı açıklama içler acısı, bu gün gs başkanı çıkıp dese, e madem stadı bu sene yıkacak iznin yoktu benden niye stadı istedin , neden bizi düşman ilan ettin dese ne diyecek!

Presiplerden duruştan bahsediyor, 2 dk sonra aynı prensipleri nasıl çiğnediğini söylüyor. en başta o çok övdüğü yardımcısını susturması gerekli , her gün farklı farklı demeçler veriyorlar basına, fener maçından önce fark atacağız diye çıkıp konuşup fark yedikten sonra ama necip e faul vardı diye zırvalayan yönetici istemiyoruz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ti,nu gibi zihniyeti işte çarşının ergen topluluğu gösteriyor...

ulan uefa keşke transfer yasağı koysaydında bütün futbolcularda serbest kalaydı üstüne a2 ile çıkaydık o zaman görürüdüm ben bu çarşıyı...

hak ediyorsunuz hepniniz bee bu manzarayı izlemeyi
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda kulbün borcu az olsa 15 milyon fln .

q7 istediği parayı verse fikret orman

yanında ronaldino hanry ibrahimovic orta sahaya xavı fln getise borcu 500 milyona cıkarsa

sezon sonunda 25 . de olsa taraftar BÜYÜK BAŞKAN FİKRET ORMAN DERDİ.

geçin abicim bu veliyi izlemek içinmi para vercem edebyitatını . izleyeceksin belli bir süre . biz malesef yıldız futbolcu izleme hakkımızı 8 yılda duoldurduk .
adam takımın durumunu anlatıyor . borcunu söylüyor fakir edebiatı oluyor .
durum bu durum ..
Sosyal ağlarda paylaş

yapması gereken mevcut kadroyu koruyup , alt yapıdan gençlerle takviye ederek 2 sene geçirmesiydi, 2 sene boyunca çok çok ihtiyaç olmadıkça transfer harcaması yapmayacaktı, takımın başına van gaal gibi hedefi vizyonu olan bir teknik direktör getirip , yine şampiyonluğa oynatacaktı ona göre takımı motive edecekti, belki yine 5 nci olacaktık ama takım vizyonunu kaybetmeyecekti.

gönderdikleri adamlara bakalım:
egemen (50 maç oynadı çok para kazandı diye gönderildi)

ernst ( 500 bin euro inmedi diye gönderildi, hasanda koşuyor ernst dediler, ama hasan 11 e giremiyor)

Simao ( en kötü hali bile holoskodan iyidir, ama çok para alıyor diye gönderildi, aldığı para 2 milyon euro idi, holosko en son indirimle 1.5 alıyor sanırım.

q7 , son 2 sene 18 gol 27 asist yaparak takımın en kötü en gereksiz adamı, 3.7 milyon euro verip oynatmıyoruz.

Tanju hazırlık kampından takımın en iyisi idi, fakat 400 bin euro çok geldiği için takıma alınmıyor kadro dışı , uğur boral transfer edildi yerine süper yetenek!!! ayrıca parasını ödüyoruz yararlanmıyoruz.

Burak Çok göremedik kendisi, ama veli den kötü futbolcu güya!!! parasını ödediğimiz halde kadro dışı

şimdi bakıyorsun bu yukardaki oyuncular kadroda olsa, yine en kötü 5 nci olurduk en kötü!!! ama şimdi ilk 10 a girermiyiz diye düşünüyoruz, bu oyuncuların takımda kalması beşiktaş'a ne kadar mali yük getirirdi , gittiler ne kazandık oturun hesaplayın, zaten 3 tanesinin parasını halen ödüyoruz. egemen simao ve ernst in gidişinden takımın kazancı 2-3 milyon euro yu geçmez , peki yerine aldığımız adamlara verilen bonservis ve paralar karşılaştırın bakalım ne çıkıyor.

ama bunlar kalkıp elindeki mevcut kadrondan yani geçen sene 5 nci olmayı başardığın kadronda ki adamlardan en iyi olanlarını fazla para alıyorlar diye gönderdi, göndermediklerini parasını verip kadro dışı bıraktı aklı sıra ceza verdi!

daha doğru düzgün kapasitelerini görmediği genç oyunculara , yada geçen sene bile performansları çok kötü olan ama az para alıyorlar diye yeteneksiz futbolculara bıraktı takımı, ucuz diye gereksiz takıma zerre katkı sağlamayacak transferler yaptı ,vizyonu duruşu başarısı olmayan kendileri ne derse he diyebilecek kukla bir teknik direktörü takımın başına getirdi, futbolu sadece koşmaktan ibaret sanan, sene başından beri daha çok koşacaz, hep koşacaz, daha çok calışıp daha çok koşacaz diyen bir teknik direktör bu.

sene başında stadı yıkıyoruz diye gs ile kavga etti, stadı bu sene istesede yıkalamayacağını daha dün itiraf etti,
Sosyal ağlarda paylaş

hangisinin doldu!

ernst yerine kim oynuyor, (veli yada necip oynuyor)
egemen yerine kim oynuyor, ( escude alındı zevkle izliyoruz)
simao yerine kim oynuyor, ( holosko oynuyor!! )

nasıl oynuyorlar!

o rezil utanmaz q7 kadar asist yapacak kapasitede mi uğur boral yada olcay!
Sosyal ağlarda paylaş

yönetimden her kafadan ses cıkmasını bende beğenmiyorum.
ama yönetim bu konuda zamanla düzelir . sorun olcak bişeuy değilki bu .

yahu daha dün gibi hatırlıyorum başkanda dün söyledi

taraftar bu takımın tamamını sat başkan demiyormuydu ? gerekirse alt yapıdan gençlerle oynayalım demiyormuyduk ?

ee işte oldu çokda güzel oldu .
Sosyal ağlarda paylaş

sen beşiktaş' sın hocam yok öyle bir şey, sen türkiye'nin eski kulübüsün, beşiktaş her zaman zirveye oynamak zorunda oynayamıyorsa bile vizyonunu kaybetmemesi gerekir. beşiktaş bu yönetimle bu anlayışla bu teknik direktörle vizyonunu kaybediyor,

kimse beşiktaş şampiyon olsun demiyordu beklemiyordu da 2 sene 3 sene 10 sene şampiyon olmayalım, ama sahada bir duruşu olmalı takımın , siz karabuk'e kontra atak oynayıp 3 atan beşiktaş'dan memnunsanız diyecek lafım yok.

yukarda yazıda yazdım, bu gönderdikleri yada göndermeyip parasını ödemeye devam ettikleri ama kaybettikleri futbolculardan ne kazandı beşiktaş, hani diyorsunuz ya yönetim çok güzel yaptı diye açıklayın bana ya, ne kazandı!!!
Sosyal ağlarda paylaş

necip gelişmeye başladı o alman ersnt yüzünden gelişimi durmuştu adamın... veli ile necip yan yana uyum içinde çok güzel oynuyorlar
simao yata yata maç oynuyordu sadece ismini kullandı holoskoyu kullanmasını beceremiyoruz ibbde bile adam kendini kanıtladı geri geldi bize...

egemen bir kayıp gözüke bilir ama escudening eçmişinde çıkardıgı maçları gördüğündün sıvocu bile kesicek adam ama işte adam uyumu atamadı hilberttin ilk geldiği zamnaları hatırlayın şimdi nasıl bu adamı baş tacı yapmak gerekirlen bir q7 almış başını gidiyor..

işte bizde zaten bu tarz adamları seviyorum gidip hırcın olsun yeter bize ama yediği kırmızı artı topu kaptırdıktan sonra çıft taban rakibe daldımı alkışlıyoruz ama gutiye yapılan aynı harekete küfürle karşılık veriyoruz...

biz taraftar değil artık her zamn ki gibi tinercı tayfası diyorlar ya aynen o yolda ilerlemeye devam ediyoruz.. biraz at gözlüklerinizi çıkarında sağa sola bakın fikret babanın neler anlattıgını iyi anlamaya çalışın..

kartal yuvasından 1 ürün almış taraftar da konuşuyor varını yogunu yatıranda..
bir fenerbahçe başına gelse bu mali kriz adamlar 1 senede kapatırlardı bu borçları... şike dediler zarardayız dediler 1 gecede feneriumdan ne para topladı adamlar... zararını karşıladı yönetim oseneki
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

necip gelişmeye başladı o alman ersnt yüzünden gelişimi durmuştu adamın... veli ile necip yan yana uyum içinde çok güzel oynuyorlar
simao yata yata maç oynuyordu sadece ismini kullandı holoskoyu kullanmasını beceremiyoruz ibbde bile adam kendini kanıtladı geri geldi bize...

egemen bir kayıp gözüke bilir ama escudening eçmişinde çıkardıgı maçları gördüğündün sıvocu bile kesicek adam ama işte adam uyumu atamadı hilberttin ilk geldiği zamnaları hatırlayın şimdi nasıl bu adamı baş tacı yapmak gerekirlen bir q7 almış başını gidiyor..

işte bizde zaten bu tarz adamları seviyorum gidip hırcın olsun yeter bize ama yediği kırmızı artı topu kaptırdıktan sonra çıft taban rakibe daldımı alkışlıyoruz ama gutiye yapılan aynı harekete küfürle karşılık veriyoruz...

biz taraftar değil artık her zamn ki gibi tinercı tayfası diyorlar ya aynen o yolda ilerlemeye devam ediyoruz.. biraz at gözlüklerinizi çıkarında sağa sola bakın fikret babanın neler anlattıgını iyi anlamaya çalışın..

kartal yuvasından 1 ürün almış taraftar da konuşuyor varını yogunu yatıranda..
bir fenerbahçe başına gelse bu mali kriz adamlar 1 senede kapatırlardı bu borçları... şike dediler zarardayız dediler 1 gecede feneriumdan ne para topladı adamlar... zararını karşıladı yönetim oseneki

vaaay vay, çok pardon ya ben göremiyorum demekki veli ve necip çok uyumlu çok güzel! oynuyorlar evet, ernst in suçu bunlar q7 nin suçu takım harikalar yaratıyor biz tinerci tayfasıyız göremiyoruz. tiner çekmekten.

neyse tartışmıycam, ben 18 yıldır kombinemle maça giden adamım 36 yaşındayım , 1990'larda de metin ali feyyazlarıda canlı izledim o zamanlarıda yaşadım, ben beşiktaş'ın ne olduğunu ne olması gerektiğini bilen bir beşiktaşlıyım, ilerde sizde göreceksiniz neyi kaybetmeye başladığımızı.
Sosyal ağlarda paylaş

metin ali feyyazı canlı izlemişsin ama olmamış yarım yalamak izlemişin demek abi kusara bakmada...
feyyaz bu takımın gerçek efsanelerindendir geçenler de lig tvde 3ü çıktılar ve o adamların nasıl adamlar olduklarını bir daha gördük..

adam çekin arkasına karşılıksızdır diye kaşe vurdurdu diye takımdan seba tafarından kavuldu gitti fenerbahçe forması giydi ama arkasından kimse adama küfretmedi gitti sebaya istafa bile etmedi kaldı ki feyyaz gitti takım arkasından 4 2 galatasaraya yenildi.. yine de feyyaz feyyaz diye inlemedi tribünler..
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

metin ali feyyazı canlı izlemişsin ama olmamış yarım yalamak izlemişin demek abi kusara bakmada...
feyyaz bu takımın gerçek efsanelerindendir geçenler de lig tvde 3ü çıktılar ve o adamların nasıl adamlar olduklarını bir daha gördük..

adam çekin arkasına karşılıksızdır diye kaşe vurdurdu diye takımdan seba tafarından kavuldu gitti fenerbahçe forması giydi ama arkasından kimse adama küfretmedi gitti sebaya istafa bile etmedi kaldı ki feyyaz gitti takım arkasından 4 2 galatasaraya yenildi.. yine de feyyaz feyyaz diye inlemedi tribünler..

ben sana o senelerde takımın duruşundan bahsediyorum, sahada ki konumundan bahsediyorum, rakiplerine karşı duruşundan bahsediyorum. vizyonunu anlatmaya çalışıyorum, şu an takım vizyonunu kaybediyor diyorum.

Metin ali feyyaz efsanedir tabi onları o senelerde başarılı yapanda beşiktaş'ın yetenekli türk oyuncu kadrosuna sahip olmasıydı, yabancılar ikinci planda kalırdı, ama şimdi bakıyorsun takımın yerli kadrosu ligin en kötü kadrosu diyebilirim. Gençler var ama onların yetişmesi lazım bir anda hasan'dan sergen çıkartamazsın, ama sen gençler yetişssin diye beşiktaş'ın değerleri ile oynayamazsın, beşiktaş sahada her zaman kazanmak için oynar, beşiktaş değil rakip beşiktaş'dan korkar, metin ali feyyaz döneminden bahsederken bunu söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş vizyon falan kaybetmiyor arkadaş.. sizi bi küçülme telaşına düştünüz gittiniz. zaten bunuda ilk kim dedi hala belli bile değil.

küçülmekten de korkmayın bu kadar bak göztepeye yıllardı adamlar amatörlere kadar gitmedikleri yer kalmadı hala taraftar sayısında bir azalma varmı ?
sevgi saygı budur.. ki kaldıki bu beşiktaş bee
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...