Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

kombinede 200 tl nin hesabını yapan . kartal yuvasından 30 tl verip tshort almayan adamlar . onunda çakmasını alaırlar. ota boka başkana laf atıyorlar. ulan adam cebinden 7 milyon lira vermiş o parayı ne zoru var koysa faize aylık geliryle 7 sülalesi geçinir . hala başkana laf atanlar var . adam beşiktaş için en iyisni yapıyor yapmaya çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

vallah o kadın taraftar cok seviyorsa beşiktaşı YD zamanında gidecekti onları diyecekti .

ama doğru avanta vardı o zaman ortada o fikret ormanda avanta verse onada feda derdi.

ben doğuştan beşiktaşlıyım . yd gibi adama 8 yıl katlanan taraftar 5 ayda fikret ormana istifa diyemez .

adam gelirken şampiyonluk süzü vermedi . ne o sanki şampiyonluk kaçmış gibi herkes perişan olmuş .
Sosyal ağlarda paylaş

kalitesi yüksek gs yide gördük .
ya ben anlatamıyorum gs bu sene transfer yaparken cl kupasında final oynarız diyordu . türkiye liginde sampiyonluk garanti diyordu. braga maçı öncesi bragaya tarihi fark atacaz diyen bi yöneticisi vardı hatta.(m. sarıgülün oğlu) bunlar doğrultusunda kaç milyonluk transfer yaptılar ?

aynı şey fenerbahce içinde geçerli hedefleri yüksek transferleri milyonluk durumu ortada.

şu tabloda beşiktaş daha ne kaybetmiş ?

yönetim amatör doğrudur acıklamalar saçma politikası saçma ama az durun bi sezon bitsin arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Açık kombinesi aldık , oda her maça gideceğimize değil sırf destek olsun diye. Bence ben dahil kombineye para verenler enayidir, adamlar takımı rezil etti, iddia felan yok ortada, gidip her hafta yenilip sinir olmak için kombine almaya ne gerek var. Üstelik hemen ceza almaya başladık , kapalı ve numaralıdan kombine almış olsam oturup ağlarım herhalde. Bırakın avrupa maçlarının olmamasını, ligdeki maçların yarısı cezaya gidiyor zaten. Daha 3. maçı seyredemeden direk ceza aldık, yazık günah be.
Sosyal ağlarda paylaş

fikret orman dün gayet güzel acıkladı durumu hala q7 diyenlere gelsin .
beşiktaş q7 gibi artislere onların paragöz menejerlerine para yedirmekten bu hale geldi .

ama alışmış kudurmnuştan beter ya taraftar hala yedir yedir diye tutturyor.

başkana helal olsun cok iyi gidiyor .

seçildikten sonra dediği gibi bu takımda oynamak isteyen bizim prensiplerimize uymak zorunda .
dingonun çifliği değil beşiktaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...