Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre, yeni sezonda kombine bilet fiyatları şu şekilde olması bekleniyor;

Eski Açık - 600 TL,
Yeni Açık - 700 TL,
Kapalı Alt - 2250 TL,
Kapalı Üst - 2500 TL,
Numaralı Kenar - 2250 TL,
Numaralı Orta - 2750 TL,
VIP Alt - 2750 TL,
VIP Üst - 5000 TL,
VIP En Üst - 7500 TL.

öhöhö bu ne be...
Sosyal ağlarda paylaş

farkında mısınız bilmiyorum ama bütün bloklarda indirime gidilirken, Kapalı alt ve üst sadece zama uğruyor. Hemde çok sağlam zama,

Güzel birşey, belki oradaki çapulcuların bir kısmı gelmeyi bırakır bu yüzden de nefes alır inönü,

kapalı üst düşünüyordum bende gerçi, öyle yapacağıma numaralıdan alırım. En kötü Yeni Açık bu sene beni bekler gibi duruyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet fiyatlarda bir amaç olduğu bariz
numaralılar çok daha pahalı oluyordu kapalıdan sanki
şimdi ikisi de aynı fiyat

yan taraflara elit adamlar gelsin
bağırmak isteyenler kapalıya oturacaklar numaralıya ayrılsın
istemişler belli ki

bu sene en çok ses yeni açıktan çıkacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre, yeni sezonda kombine bilet fiyatları şu şekilde olması bekleniyor;

Eski Açık - 600 TL,
Yeni Açık - 700 TL,
Kapalı Alt - 2250 TL,
Kapalı Üst - 2500 TL,
Numaralı Kenar - 2250 TL,
Numaralı Orta - 2750 TL,
VIP Alt - 2750 TL,
VIP Üst - 5000 TL,
VIP En Üst - 7500 TL.

öhöhö bu ne be...

bunu hangi ticari zekaya sahip yönetici yaptıysa , hemen kovsunlar!
bu ne la!

kapalı alt biletleri maksimum 100tl oluyor zaten, 2250 tl ne lan!
100 tl den hesaplasan maç başına 22 maç yapar, biz kendi sahamızda kaç maç yapcaz ki! yani nasıl bir kafadır lan bu!

Yahu basket ve futbol kombinesini birleştir, 1800 tl yap, 20.000 kombine satarsın, hem sinan erdem hem inönü full çeker, sürümden kazanırsın, hadi sürümden kazanmayı geçtim, maç günleri full çeken stadlardan satacağın ürünleridemi akıl edemiyorsun!

Yok hocam bize kafası çalışan bi yönetim gelmeyecek ben ümidi kestim artık. 2250 tl nası vereyim lan ben.

hadi verdik bi mal sahaya atlayacak 6 maç ceza! karda kışda maça gidiyoruz, kapalı alt aslında kapalı felan değil , bütün kar yağmur tepemizde, ulan insaf ya, bunlar kapalı biletlerini numaralı gibi yapıp kapalı tarafınada paralı adamlar gelsin, çarşı ve bağıran tayfa açıklara gitsin diye hesap yapıyor aklı sıra, sen bekle paralı elinde purosu ile maç izleyecek adam o üstü kapalı olmayan kapalıya gelir izler maç!
Sosyal ağlarda paylaş

ya yeni yönetim geldiğinden beri haklı olarak ilk iş olarak Çarşı'yı hedef aldılar. Çarşı'nın büyük bir bölümü uzun yıllardır Demirören'in maşalığını yapıyor normaldir. Bu grup eskisi gibi muhalif ve siyasi görüşü olan bir grup değil, tamamen popülist ve çıkar ilişkilerine dayanan bir yapıya sahip. Geçen sezon Kapalı alt ve üstün sebep olduğu olaylar yüzünden 2.5 milyon TL civarında para kasadan çıkarken, yine bunların sebep olup saha kapatma ile sonuçlanılan süreçte kulüp 10 milyon TL civarında zarara girdi. 12-13 milyon TL zararı oldu bu adamların kulübe,

Kimse kusura bakmasında itin kopuğun serserinin ayağı kesilecekse bu fiyatlar gayet normal. Zaten bir tek kapalı dert ediliyor da geri kalan bölümlerin tamamında 200-300TL'lik indirimler var. Onlar hiç görülmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada yazılmamış. Bugün resmen günümü şenlendiren çok istediğim bir haberi aldım.

Holmen + Doka'ya karşılık

Holosko + Ernst + 1 yerli oyuncu + 1.1 milyon euro

teklif edilmiş. Resmi teklif.

Holmen mükemmel bir oyuncu, ilk günden beri adamı BJK'ye istiyordum. FM'de ilk transferlerimdendir. Nasıl mutlu oldum anlatamam. Doka'da Quaresma yerine keşke hep olsun dediğim isimlerden biriydi. Mükemmel bir kanat o da, gelmesi resmen seviye atlatır takıma. Şu takasa olur denirse BJK beklendiğinden çok daha iyi bir takım ile sezona başlayacak. Defans hattı güven vermiyor sadece ama olacak o kadar,
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya yeni yönetim geldiğinden beri haklı olarak ilk iş olarak Çarşı'yı hedef aldılar. Çarşı'nın büyük bir bölümü uzun yıllardır Demirören'in maşalığını yapıyor normaldir. Bu grup eskisi gibi muhalif ve siyasi görüşü olan bir grup değil, tamamen popülist ve çıkar ilişkilerine dayanan bir yapıya sahip. Geçen sezon Kapalı alt ve üstün sebep olduğu olaylar yüzünden 2.5 milyon TL civarında para kasadan çıkarken, yine bunların sebep olup saha kapatma ile sonuçlanılan süreçte kulüp 10 milyon TL civarında zarara girdi. 12-13 milyon TL zararı oldu bu adamların kulübe,

Kimse kusura bakmasında itin kopuğun serserinin ayağı kesilecekse bu fiyatlar gayet normal. Zaten bir tek kapalı dert ediliyor da geri kalan bölümlerin tamamında 200-300TL'lik indirimler var. Onlar hiç görülmüyor.

nerdeymiş 200-300tl indirm???

ben kapalıdan maç izliyorum 18 yıldır, kapalıda 20-30 tane it var sadece, kapalıda çıkan olaylar yine o 20-30 tane it içinden çıkanlar onlarda zaten kapalı alttaki herifler, yani senin it kopuk serseri dediğin kişi sayısı 50 yi geçmez, geri kalan ben ve benim gibi yıllarca kapalıda maç seyretmiş emek vermiş aklı başında insanlar, yağmur kar çamur demeden , her cefayı çekmiş adamlar , kapalı beşiktaş ın kalbidir, 18 yıldır maçlara gidiyorum hep böyleydi.

bu fiyatlarla kombine 3000 ı gecmez , kulüp taraftar profiline bakıcak, beşiktaş taraftarı memur işçi, öğrencilerden olusan orta ve alt gelirli insanların tuttuğu bir takım, böyle fiyatlarla kombine felan alamaz o insanlar. ucuzlatacak dolduracak oraya insanları, ürün satışlarından kazanacak, ama yönetimin yaptığı tek bir doğru hareket yok!

Egemen i verdiler, sırada pektemek var, o da alacakları yüzünden giderse, daha ne söyleyebilirim bilmiyorum, kulüp parasız batmış olabilir, ama kardeşim sende siir köy hizmetlerine başkan olmadın, ellerini ceplerine atacaklar, biz yıldız transfer istemiyoruz, ama en azından elindeki değerleri tut.

basket takımını dağıttılar, 50 maç oynamış egemen i bedava fener'e verdiler, şimdi pektemek de gider. böyle şey olmaz bunlar sadece çıkıyor paramız yok paramıza göre hareket edecez, e tamam diyoruz ama bu kadar da olmaz ki , böyle herkes yönetirdi o kulübü , tüm yönetim atıcak elini cebine para çıkartıcak, en azından elindeki önemli futbolcuları tutacak sadece bunu yapacak, kimse gidin hamit i alın , robinho alın demiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Portekizliler dışında herkesin alacağı var. İşin garibi kaçmak isteyenler de yine Portekizliler. Basketbol takımının bütçesine eşdeğer para yarım dönemde menajer Mendes'e verildi zaten. Demirören'in çözüm ortağı ayağına belini kırdı herif.

Mustafa Pektemek'e gelirsek adam Galatasaray'lı, Gençlerbirliği'nde geçirdiği ve 1 yıl sahalardan uzak bırakan sakatlık olmasa Rijkaard döneminde alınacaktı adam ama vazgeçildi. Şimdi adı bizle çokça yazılıp çizilecek fakat rakip bu durumdayken sulanırsak Kayserispor olaylarından bağımsız laf ederim camiama, gerekirse alınsın ama bonservisiyle. Egemen gibi değil. Perde arkası nedense basına yansımadı bu olayın. Egemen bonservisini aldı ve Fenerbahçe'ye transfer oldu. Bu kadar. Aynı tutumu biz sergilesek yaylım ateşi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...