Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

anlamıyorum, fikret orman stad konusunda önümüzdeki cuma gününe kadar karar vereceğiz diyor, başbakanla gs kulübünü karşı karşıya getirmek istemiyoruz, gs izin vermiyorsa orada oynamayacağız, gerekirse 1 sene daha inönüde oynarız diyor, ben şimdi bundan bir şey anlamadım, gs izin vermediğini defalarca söyledi, e şimdi 1 sene daha inönüde oynarız ne demek? 1 sene sonra ne olacak? 1 sene sonra gs izin verecek mi? Fenerbahçe izin vermiş gel oyna diyor e gitsene oraya, 1 sene daha inönüde oynarsak ne geçicek elimize, enterasan valla
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

anlamıyorum, fikret orman stad konusunda önümüzdeki cuma gününe kadar karar vereceğiz diyor, başbakanla gs kulübünü karşı karşıya getirmek istemiyoruz, gs izin vermiyorsa orada oynamayacağız, gerekirse 1 sene daha inönüde oynarız diyor, ben şimdi bundan bir şey anlamadım, gs izin vermediğini defalarca söyledi, e şimdi 1 sene daha inönüde oynarız ne demek? 1 sene sonra ne olacak? 1 sene sonra gs izin verecek mi? Fenerbahçe izin vermiş gel oyna diyor e gitsene oraya, 1 sene daha inönüde oynarsak ne geçicek elimize, enterasan valla

1 sene sonra olimpiyat bakımı bitecek orada oynayabilecek bjk.
Sosyal ağlarda paylaş

bjk tv de fıkret orman kendı ağzınla söyledi, fenerbahçe yönetimi gelin oynayın demiş, hatta a.yıldırımda söylemiş gelin oynayın diye, niye orda oynamıyoruz anlamıyorum, hem tesislerede yakın, semtden gitmekte kolay bir vapurla karşıdasın, yani olay çıkar diye korkuyorlarsa ağır ceza uygulayacaklar , ayrıca fener yönetimi bize fenerbahçe stadı açarsa bizim taraftar tek bir yerine bile zarar vermez adım gibi eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeniden yapilanma olayi destekliyorum ama halen takimda kim kalacak kim gidecek belli degil. Haliyle bu da huzursuzluk ortami yaratiyor, gitmeyecek oyuncu bile acep bende yavastan kapagi baska yere mi atsam diye dusunuyor. Kanimca yonetimin onunde cok onemli 2-3 hafta var, eger agustos ayinda da ayni muhabbetler devam ederse isimiz is.

Bu sezonki hedefimiz, takimi yeniden yapilandirip, sampiyonluktan ziyade ligi ilk 3 te bitirmek ve turkiye kupasini almak olmali. Yonetiminde ayni fikirde diye dusunuyorum.

Birde belli taraftar gruplarina bedava bilet olayini kesseler super olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ospina
Hilbert-Sivok-Ersan-Sol Bek
Holosko-Ernst-Necip-Uğur Boral
Fernandes (Oğuzhan)
Mustafa

Bu tarz bir kadro olur. Fernandes tutulursa fark yaratır ama zor gözüküyor tabi kağıt üstünde

Fernandes'i istediği yerde oynatacağım demiş Aybaba, kendisi ile görüşmüş ve geride oynamak istediğini, oradan oyun kurmak istediğini söylemiş. DMC'de olacak yani bir nevi. Onun yanında ve ilerisinde Oğuzhan - Muhammed oynar tahminen,

Çift forvet oynanacak denildiği gibi, zaten Aybaba sırada bir forvet ve orta saha oyuncusu transfer etmek istiyorum demişti. Forvet şart çift forvet rotasyonu için, Gökhan Ünal deniyordu işte eski öğrencisini alsın ucuza oynayacaksa :)

Holosko'da istenmeyenler arasındaydı bu arada, tahminen o da gönderilecek ama kalsa keşke. Geçen senenin sonlarına doğru kendine gelmeye başlamıştı. Belki bu sezon tam verim alabiliriz yine ama beklentilerle de olmaz :(
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar abartmayalım da, iyi kaleci :D

Kimin ne olacağı belli olmaz, aşırı derecede yüksek potansiyelli bir adam fakat kalecilerde istikrar çok az yakalanan bir şeydir. Zaten bu yüzden çok iyi 100 forvet, 100 orta saha sayarsın ama 10 tane kaleciyi şap diye koyamazsın ortaya,

Ochoa olayı vardı mesela :D Hem FM'den hemde bir dönem Meksika milli takımından adamı kahraman belledik. Niye Avrupa'ya gelmiyor, niye alınmıyor bu adam harcanıyor oralarda vs. denildi. Adam ülkesinde dopingden ceza yedi, sonradan aklanmış olsa da futbol oynamak için o dönem yurt dışına çıkmak zorunda kaldı. Ajaccio'da adamın aslında abartılacak kadar iyi olmadığını gördük.

Ha bunda kültür şoku vardır, ne bileyim defansların takımın vs. kötülüğü etken olabilir. Ama bireysel olarakta hiç güven vermiyordu.

Ospina, Nice'da çok iyi performans gösteriyor. Referansları iyi, ülkesinin milli takımında iyi işler yapıyor. Ama çıkıpta Beşiktaş'ta da üstüne koyarak yıllarca kaleyi koruyup, sonradan üstüne değer katıp satılacak diye birşey yok.

Yerli örneğimiz var ya, Hakan Arıkan gelince Avrupa'ya 10-15'e satarız, milli takımı bırakmaz falan dedik. Herif bir 8 yedi o günden beri aklı başı gitti, halen 9. golü yememek için atlıyor sağa sola asfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...