Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSL Yarı finalleri

Memphis

Öne çıkan mesajlar

Yahu normalde yaparsın, araya sıkıştırırsın sürpriz yaparsın.

Ama finaldesindir, 3-0 ezici bir şekilde rakibini yerde süpürürsün, adam birden Godmode engage'ler, 1 alır, 1 maç daha alır ve epic alır yani.

3-3 olmuşsun, dünyadaki en prestijli turnuvanın finalindesindir ve gidip cheeselersen ben de sana Iyyhh derim tabi.

Ladder değil ki bu, GSL.
Sosyal ağlarda paylaş

yani o cheese de bir risk sonuçta, cheese ile yeterli hasar veremezsen, bu sefer rakip inanılmaz öne geçiyor. mid-game'de T olarak hiçbir şey yapamıyorsun, otomatik long game'e kalmış gibi oluyor oyun. ee o noktadan sonra zaten PvT kazanma oranı %80 falan olsa gerek.

bi de bu adamların profesyonel olduğu unutulmasın yani. para ve başarı için istedikleri şeyi yaparlar oyunda. hani futbolda kendini yere atıp penaltı alıyorlar sırf kazanmak için ama bu etik değil ve eleştirilir haklı olarak

cheese'in ama etiklik açısından bir sıkıntısı yok
Sosyal ağlarda paylaş

@xuun
Resmi görünce artosis gibi OOOOOOOOOOO diye bağırdım diyebilirim.

Ayrıca yazdım az önce güme gitti mvp güvenli oynamayı seven biri ilk maçlardan görebiliyoruz ama 50 pop farkla maç kaybedince çaresiz kaldı. Terran çaresizliği bu dragon bomber polt streamlerinde bolcana rastlanabilir.

Keşke blizz oç bir firma olmasada toss'a gereken versatile birimi verse. Sorun gördüğün yere gidip +2 range vermekle çözülmüyor iş. İstiyorki herkes hots alsın.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

yani o cheese de bir risk sonuçta, cheese ile yeterli hasar veremezsen, bu sefer rakip inanılmaz öne geçiyor. mid-game'de T olarak hiçbir şey yapamıyorsun, otomatik long game'e kalmış gibi oluyor oyun. ee o noktadan sonra zaten PvT kazanma oranı %80 falan olsa gerek.

bi de bu adamların profesyonel olduğu unutulmasın yani. para ve başarı için istedikleri şeyi yaparlar oyunda. hani futbolda kendini yere atıp penaltı alıyorlar sırf kazanmak için ama bu etik değil ve eleştirilir haklı olarak

cheese'in ama etiklik açısından bir sıkıntısı yok

Benim sana nefes harcamam anlamsız bence.

Yaptıgı hıyarlık, tırmanan tension'ı kaldıramayan oyuncunun yapacagı birşey. İnsanlar günde 15 saat cheese değil build order çalışıyor. Aynı şeyleri tekrar söylememe gerek yok, seyirci de hemfikir yapılanın çirkinliğine, sen glorious ladder'da cheese atabilirsin kendini lamer hissetmeden.

Sosyal ağlarda paylaş

Hakkı yok diyen yok zaten, onun yapmaya hakkı oldugu gibi benim de arkasından omuz silkmeye hakkım var.

Siz hala sanıyor musunuz ki Boxer reis para para diye oynuyor.

Kötü genelleme, çogu insan bambaşka bir işte verdikleri emegin yarısını kazanarak çok daha fazla para kazanır oralarda yani, rahat olun.

Konu dagılmasın daha fazla, hatta ben gideyim bye.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Hakkı yok diyen yok zaten, onun yapmaya hakkı oldugu gibi benim de arkasından omuz silkmeye hakkım var.

Siz hala sanıyor musunuz ki Boxer reis para para diye oynuyor.

Kötü genelleme, çogu insan bambaşka bir işte verdikleri emegin yarısını kazanarak çok daha fazla para kazanır oralarda yani, rahat olun.

Konu dagılmasın daha fazla, hatta ben gideyim bye.

http://www.youtube.com/watch?v=aYLhOXn5rTw
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı iyi güzel de şu Türkçe yazarken içine fazla yabancı kelimeleri katmasanız bir de daha güzel olacak sanki. Hadi cheese geçtim artık oyunun içine işlemiş birşey de tension, viable, engage felan fişman. Biliyorum bazen insanın aklına direk türkçesi gelmiyor ama yine de dikkat edilse iyi olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...