Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.8 [10mayis12]

Kharon

Öne çıkan mesajlar

abi benim baktığım bütün kasalarda bu var, benimki de dahil olmak üzere, ben mi yanlış anlıyorum

psu'nun altında bir delik var arkasında bir delik var, birinden hava alıyor birinden veriyor

cahilim bu konuda, yanlış anlıyorsam düzeltin

http://media.bestofmicro.com/Y/W/312296/original/psu-bottom-07-EN.png
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç ekstra masraf yaratmayım ya

970'ı hala alamadım inventus getirsin diye bekliyorum, parayı ona yatıracam

kasanın tek derdi dışarısındaki çizikler, psu optimum olarak altta olması gerekiyormuş, top mounted türkiyede kasa bulamadım, haliyle gösteriş içinde 300 tl domalmayım şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

i7 işlemcinin şunlardan biri olmama gibi bir ihtimal var mı?

1366/1150/1155/1156/775 & Tüm AMD Soketler, 2 adet NF-B9 92mm, NT-H1 termal macun İşlemci soğutucusu

işlemci aklımda değil, 1155 diye aklımda kalmış ama hatırlayamıyorum, 4 e kadar verirsem siparişi kargoya yetişecek emin olamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

i7 işlemcinin şunlardan biri olmama gibi bir ihtimal var mı?

1366/1150/1155/1156/775 & Tüm AMD Soketler, 2 adet NF-B9 92mm, NT-H1 termal macun İşlemci soğutucusu

işlemci aklımda değil, 1155 diye aklımda kalmış ama hatırlayamıyorum, 4 e kadar verirsem siparişi kargoya yetişecek emin olamadım.

1366 ya da 1155 tir, eski 1150lerden de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi hiç ekstra masraf yaratmayım ya

970'ı hala alamadım inventus getirsin diye bekliyorum, parayı ona yatıracam

kasanın tek derdi dışarısındaki çizikler, psu optimum olarak altta olması gerekiyormuş, top mounted türkiyede kasa bulamadım, haliyle gösteriş içinde 300 tl domalmayım şimdi

hajhadkash benim fell kasa var üstte psu :D

verim mi lel
Sosyal ağlarda paylaş

benim kasa da aynı şekide çok çılgn toz tutuyor, bu mıknatıslı filtreler tam olarak nereye takılıyor? fanın arkada tarafına mı yoksa kasayla fan arasına mı monte ediliyor?

kasanın yan camında içeriye ve altında aynı şekilde içeriye doğru üfleyen 2 tane fanım çılgın gibi çalışıyorlar voltaj düşürücü kabloya rağmen, hatta kafamı da çok şişiriyorlar ama speedfan ile bir türlü düşüremedim hızını. bunun için bana yardım edebilecek var mı? biostan falan da çok kurcaladım çözemedim.

pc bu http://forum.paticik.com/read.php?27,7656289

bahsettiğim 2 fan bu http://www.overclockers.com/cooler-master-jetflo-fan-review

1200 w a düşüren kablolar takılı üzerinde. her daim aynı hızda çalışıyorlar, takılı oldukları soketlerin isimlerini unuttum ama biri sys biri pwr_fan olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bunları mıknatısla vidaların olduğu yere tutturuyoruz değil mi? üflediği tarafa koyucaz yani içten tutacak tozları? fan hızlarını düşürebilmek hatta otomatik biçimde kasa soğukken düşük, sıcakken yüksek hızda çalışabilmesi için ayarlamama da yardımları bekliyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...