Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trafik cezası yemişim ...

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• Admin
pes pese 2 ceza yemistim ben tatilde. giderken 1. kademe donerken 2. kademeden astigim icin.

bankaya gidip pasa pasa yatirmistim cezayi. ikiside sacma sapan noktalarda olmustu.

giderken bolu dagindan iniste dik yokus yol. sagda tir var sola dogru ittiriyor beni. inerken zerre kameradir, hiz siniri 70 diyen bir tabeladir vb bir sey gormedim. zaten tiri anca gectim ve sag seride gectigim gibi polis durdurdu. 100 metrelik yerde 70 degil 90 yaptigim icin yedim cezayi.

donerken de otobanda kopru yolunda sapak var normalde 120 hiz siniri orda bir anda 70 e dusuyor ki sanirim biten yol calismasindan oturu kalan 70 hiz sinirini de artirmadilardi. orda 130 la mi ne geciyordum yedim cezayi heh

omrum boyunca yedigim ceza da budur. yillar oldu tabi.

bu arada senin 77 ile kurtaricakken 78 le gecip ceza yemende fenaymis be...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende geçen strbuckstan çıktım caddede U döndüm 5 metre girdim kemerden ceza yedim,sabahın köründe bide delimi sevdi naptıysa bu polisleri, 500 tane kemersiz sürücü geçti 2 kişiyi durdurdu sadece biri bendim,sonra söyleyince yüzlerine 2-3 araba daha durdurdu onlarada kesti..
Cezaya eyvallah 72 lira zaten bişi değil ama 500 kişiden random3-5 kişiye kesmeleri koyuyor adama
Sosyal ağlarda paylaş

bir sefer 140 ytl (o zamanlar ytl idi) ceza geldi eve, işgüzar bi fahri trafik şeysi kesmiş. sebebini yazmamış dingil, işin ilginç yanı kağıtta yazan tarihte de evdeydim. fekat uğraşamadım nasıl itiraz edileceğini bilmediğimden, evin altındaki bankaya para yatırmak daha kolay geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...