Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SAMİZDAT

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde bir alıntı yapıp eklemiştim konu başlıkları arasına bu kitaptan. Tamamını okumamış,bir arkadaşın gönderdiği bir şeyi paylaşmıştım. İran'a giderken havaalanı d&rdan aldım.İran'da 3 günde bitirdim.
Adına Ergenekon denen örgüte inanan ya da içinde en ufak bir "acaba" olan insanların özellikle okumalarını tavsiye ediyorum.
Soner Yalçın kendine özgü akıcı üslubu ile yazmış.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma troyn, oku, sonra konuşalım. Okumadıysan ve okumayacaksan seninle bu başlık altında konuşacak bir şeyimiz yok.

satın almama gerek yok. daha önce topikini açmıştın ama ilgi görmemişti.

http://forum.paticik.com/read.php?13,6248820

içinde ne tür şeyler olduğu belli zaten koymuşsun birazını.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

cetoritto said:

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma troyn, oku, sonra konuşalım. Okumadıysan ve okumayacaksan seninle bu başlık altında konuşacak bir şeyimiz yok.

satın almama gerek yok. daha önce topikini açmıştın ama ilgi görmemişti.

http://forum.paticik.com/read.php?13,6248820

içinde ne tür şeyler olduğu belli zaten koymuşsun birazını.

ne demiş cenab'ı rab'bül alem-in?
"OKU".
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

ergenekon davası yokken ortalarda kendisi zaten bu konularda kitap yazan, araştıran insandı.

Doğu ve Güneydoğu anadolu'da işlenen cinayetleri, adam kaçırmaları, JİTEM'i, JİTEM'in nasıl organize olduğunu, JİTEM'in PKK itirafçılarını tetikçi olarak kullandığını yazan, bunları kitaplarda toplayan gene kendisi.

Cem Ersever'in anlattıklarını kitaplaştıran, Cem Ersever kendisine konuştu diye öldürüldükten sonra postayla Cem Ersever'in kanlı nüfus cüzdanı kendisine postalanan birisi Soner Yalçın.

Bari bilgi sahibi ol ondan sonra konuş şu ergenekoncu, bu ergenekoncu diye. ODATV davasından yargılanıyor ergenekondan değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kitabı aldım, 50-60 sayfa falan anca okuyabildim şimdilik. Çok hızlı okuyamıyorum araya başka şeyler giriyor okulla ilgili ama her okuduğumda insan hayatının bu kadar kolay karartılabilmesi beni delirtiyor.

Şu kitabı okumadan içindekiler hakkında yorum yapmaya kalkmak, hele hele Soner Yalçın gibi bir adam hakkında resmen büyük ahlaksızlık. Okuduktan sonra eğer vicdanınız sızlamazsa da öküzün davarın önde gideni olabilirsiniz.

Ülkenin gidişatı sizi biraz bile olsa ilgilendiriyorsa alın okuyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Kitabı aldım, 50-60 sayfa falan anca okuyabildim şimdilik. Çok hızlı okuyamıyorum araya başka şeyler giriyor okulla ilgili ama her okuduğumda insan hayatının bu kadar kolay karartılabilmesi beni delirtiyor.

Şu kitabı okumadan içindekiler hakkında yorum yapmaya kalkmak, hele hele Soner Yalçın gibi bir adam hakkında resmen büyük ahlaksızlık. Okuduktan sonra eğer vicdanınız sızlamazsa da öküzün davarın önde gideni olabilirsiniz.

Ülkenin gidişatı sizi biraz bile olsa ilgilendiriyorsa alın okuyun.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Soner Yalçın kendine özgü akıcı üslubu ile yazmış.

ben soner yalcinin bir tek efendi kitabini okudum, onu da bitiremedim. daha cok arastirma kitabi gibiydi. konu ilginc oldugu icin yarisina falan gelebilmistim. sonra baydim. tek baslayip da yarida biraktigim kitap olmustu.

bunun icin de heryerde cok akici roman gibi falan demisler de, ayni akici uslupla yazildiysa hic bulasmiyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...