Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Endless Space

Norak

Öne çıkan mesajlar

overpop + expansion vs diye happiness penalty yemek istemiyosanız lava vs gibi gezegenleri hemen colonize etmeyiverin zaten.

aslında bu moo3 deki gibiher ırkın ayrı bi sweetspotu olsa çok daha iyi olurmuş bi gezegenlerin değeri vs değişirdi, çok detaylıydı onun terraformingi senin çöp sistemin adamın rüyası oluyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

pilgrim oldum diye explorer kafası aşağı teche abandım ben, mutluyum şu aralar.

filoyu nası büyütüyoz onu sorayım?

birde, ilk kapışmamdan önce 3 tip gemi yapmıştım,
full tank
arada tank-gank ve rep
full gank.

endişeleniodum nası olcak die, saolsun oyun hızı falan katıyor combata, en ağır gemi en arkada falan kalıo o dmg alıo. Haliyle tanklar dmg aldı hep (tu)

bitane scoutum var, hız + dürbün lü.
bitanede rep+gelen füze deflect etmesi için yaptım. Baya kombinasyon yapılabilio sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

fleet command solda, 3 tane direk veren var birisi treeinin dibinde, bide her unlock ettiğin gemi cesidi için 2 veren var. en ykaındakini ve onu almak uzun sure yetiyo.

bide direk tek tip gemi abanıyorum ben. üşenmezsem 1 fleet repair modlu gemi gerisi tek tip. menüler ufacık ayarlamak zor oluyo.

zorluk seviyesi büyük ölcüde sansa bağlı. galaksinin sistemelerin nasıl denk geldiğiyle ilgili cok. cok rahat ettiğimde oldu imkansız olduğuda oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

barrier nasıl op nasıl op anlatamam of
tek jugger fleetle bütür craver armadasını aldım resmen. counterlansa bile durdurulamıyor. hero ability olarak gelen dust ile basılan daha op versiyonu var bide defense 1 den sonra geliyor galiba

oyunu kırmak istemiyorsanız kullanmayın valla hiç zevki kalmadı space battleların
Sosyal ağlarda paylaş

önceleri torpido spam yapıodum, ama yoo beamler + chaff ler, long range de canına okuyor zaten. Med range e gelince beamden iyiside yok.

daha fazla hero rec. edebilme şeysini bulamadım hala ben ya :/.

bi sonraki oyunumda close range denicem, chaff + anti beam kalkanlar ve tatatatata turretler. Bakalım nası olcak
Sosyal ağlarda paylaş

istediğin kadar kartla destekle hatta istersen warfare tech üstünlüğün olsun, torpidoyla yüklenmiş bir fleet 3. faza geçmeden siliyor seni

gayet tecrübeyle sabit. geçen bir oyunu bitirirken son kalan pilgrims üstünde denedim nasılsa oyunu aldım diye. normal barrier kartını bile kırıp 2/3 hpsini aldı fleetimin tek torpido salvo
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm,

set up ın neydi peki? bisürü chaff kullandın mı? bi denicem o close range olayını ama baya tech istiyor.

Bu arada beam i dene hakkaten, rocketlar daha 2. salvolarını atamadan çakıçakıveriyor bazen, ana gemimin set up ı

chaff + beam + dmg veren nane + ağırlık azaltan şey + reactive armor spam.

dust barrier yoksa, short circuit veya weapon dist. kullanıyorum başta. Zaten çoğu dmg veremeden yok oluyor chaffler saolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

dust barrier atıp ikinci salvo gelmeden kesebilirsen kazanıyorsun. 1 adım yüksek chaff teknolojisi bile kurtarmadı beni gerçi oyunu zaten kazandığım için sırf ağır torpidoya karşı bir setup yapmadım

torpidoların travel timeı çok yüksek ve hedefe ulaşmadan kaynaklarını patlatırsan hasar vermiyorlar. en temizi 2 kartı da counterlamaya dua edip 1. fazda defans, ikinci fazı allah ne verdiyse girmek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...