Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Company of Heroes 2

throine

Öne çıkan mesajlar

mortar ağır op, 6 man squadları oneshotladığı oluyo.
onun dısında abzürdlükler var oyunda cok. mesela flamethrowerlı engi dısında hiç bir anti building infantarysi yok sovietin. öle bos bos mg nest falan flanklıyorum hıc bısey yapamıyorum. iki saat sıkıyo mosinlerle adamlar.
en azından anti tank rifle'lar yakından falan hasar versetydi binalara, veya dismantle falan olsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

butun üniteler herita kenarındaın geliyo mesela, o hoş bi detay. hatta önceki betada zırhılı araclar veya katyushalar falan harıtanın daha ortasına dogru bı yerinden geliyolardı. o noktayı dusmana kaptırdıysan sorun oluyodu falan.

bu betada o harıtalara denk gelmedim hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

butun üniteler herita kenarındaın geliyo mesela, o hoş bi detay. hatta önceki betada zırhılı araclar veya katyushalar falan harıtanın daha ortasına dogru bı yerinden geliyolardı. o noktayı dusmana kaptırdıysan sorun oluyodu falan.

bu betada o harıtalara denk gelmedim hiç.

Sağol Cuce, birim konrolünde varmı bir gliştirme peki? İlk oyunlarda birimleri makro anlamda kontrol ederken güçlük çekiyordum. Birbiri üstüne takılıp kalıyorlardı falan :D Betada nasıl bu durum? Sıkıntı yaratıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Anti tank rifle range i artmali. Squad ilerliyor, yanasik duzen e giriyor bir parti bosuna duz rifle la tank a ates ediyorlar, ardindan bi zahmet anti tank li abi range i dusuk oldugu icin hareket edip ikinci sortide ates ediyor.

Hani spamlesin demiyorum tabii ama ates artik allah belani versin nidalarindan daral geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı noktalarda artık focus fire gerekiyo o zaman bela oluyo pozisyon tek basına.

bide button ederken anti-tank rifle'la saatler sürebiliyo adamın gidip pozisyona girmesi falan. iki saat kosuyo pozisyon alıyo ates eedicek falan derken ölüp gidiyo, taa rkadaki adama geciyo rifle o kosuyo vs vs vs.

skill atarken en azından squadın beraber ilerlemesi falan lazım bu tür durumlarda. panzerschreck vs vs de yok zaten soviet tertiplerde, bina temizlemek imkansız direk. barı penalsquadlar kalkmasa command infantary gelincede 1 tanede penal squad gezdiririz flamethrower için.

denge sorunu değil zaten, ama abzürd bi durum oluyo. anti tank gun veya t34 falan getirmediğin sürece istediğin kadar flankle bunkerları indiremiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

rus at'si artillery barrage yapamamali at gun nasi artillery barrage yapiyo? infantry gorur gormez atese basliyolar bu da olmasin, mortar sq. cift tikladigimda mg'ler de dahil oluyo bu kaldirilmali, bi sure sonra saha artik araclarin ilerleyemeyecegi boyutlara geliyo artillery ve mortar yuzunden bunu biraz azaltabilirler, araclarin hareketleri duzenlenmeli karsiz duz yolda (hakikaten yolda) ilerleyen arac bi durup tekleyip sag sol ileri geri manevra yapiyo geri cekilirken mundar oluyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Theater of War modunun nasıl olacağı açıklandı:

http://www.eurogamer.net/articles/2013-04-29-relic-unveils-company-of-heroes-2-theater-of-war

Düzgün bir coop modu eklemeleri güzel. Screenshotlardan görüldüğü kadarıyla, campaignin aksine, Almanlar olarak da oynayabileceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...