Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek Basın Kahramanlığı Budur

throine

Öne çıkan mesajlar

Komutan said:

Ahmet Altan'a haksizlik ediliyor.

Hicbir zaman iktidarin adami olmadi. Sadece, ordudan nefret ettigi icin, iktidar ordunun uzerine gidince onlari destekledi.

Aptal oldugu soylenebilir, ama kesinlikle satilmis bir gazeteci degil.

Bunu ordudan nefret etme değil de askerin askerlikten başka her şeye elini atma hevesinden nefret etme desek daha doğru olur. Askeri vesayeti bitirdiği için ve bazı liberal adımları attığı için RTE'yi övmesi gayet normal.

Şark kurnazı ara sokak esnaf gazetecileri gibi ne yaparsa yapsın kötülemeyi muhalefet edinmiş kitlelere garip geliyor bu.

Ha bir de Yılmaz Özdil tayfası var. Yözdil'in RTE'den hesap soracak kadar cesareti olmadığı için o da çareyi ona oy verenlere "bidon kafa" diyerek, üç beş kurumun müdürünü, rte'nin minionlarına sarmada buluyor.

Ahmet Altan'dan başka RTE'ye çapsız, kof kabadayı, despot, ahlak anlayışı bozuk diyecek kadar cesur kimse yok.

Ama sokaktaki kendi halindeki adama "bidon kafa" deme cesaretini göstermek büyüklük sayılıyor. ehe
Sosyal ağlarda paylaş

bu zerzevat değilmiydi vatanı bir çift kadın memesine satarım diyen ne zaman kahraman oldu :D

sayın başbakanımız en küçük eleştiriye bile tahammül edemezken bu adamın yazdıklarına neden sesini çıkartmadı. Acaba bu zatın elinde sayın başbakanımızı zor durumda bırakacak bilgi ve belgelermi var ?
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

cümlenin aslını doğru düzgün yazamayacak kadar edebiyat fakiri adamların bir de ahmet altan'ı eleştirmeye kalkması kadar komik bir şey yok şu dünyada.

futbolda oynayamıyorum ama galatasarayın bokum gibi oynadıgını gorebiliyorum
eleştirmek için dah aiyisini yapmak gerekmez
daha iyisini bişlmek gormek yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

throine said:

cümlenin aslını doğru düzgün yazamayacak kadar edebiyat fakiri adamların bir de ahmet altan'ı eleştirmeye kalkması kadar komik bir şey yok şu dünyada.

futbolda oynayamıyorum ama galatasarayın bokum gibi oynadıgını gorebiliyorum
eleştirmek için dah aiyisini yapmak gerekmez
daha iyisini bişlmek gormek yeterli

abi aheauhauehahuea
Sosyal ağlarda paylaş

neyse değmez çok şey var yazılacak ama örümcek tutmuş beyinleri ile anlamazlar boşuna caba

Bu ve bunu gibiler yıllarca adam yerine konulmadıkları için şimdi hizmet ettikleri pezevenklerin borazanlığını yapacaklar tabiki .

Devir sizin devriniz kimin nasıl eleştiri yapacağına bile karar vermeye kalkıyosunuz mercimek beyinleriniz ile

Önce hür iradenle düşünmesini ve konuşmasını öğren sonra gel ahkam kes
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...