Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dizimag troll

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
Degerli Dizimag takipçileri,
13 Ekim itibariyla yogun bir saldiriya maruz kaldik.
Yasadigimiz her saldirida servis saglayicimizin "Firewall satalim" tekliflerinden gina geldi artik.

Aylik £3000 degerinde (Sterlin, 8670 TL) olan bu alet için, 12 aylik pesin ödeme talep ediyorlar (104.040 TL) :)).
Tabii ki buna ne gücümüz yeter ne de degil 12 ay sonra, 6 ay sonra bile ne olacagi belli degil...
Ama haklarini da yemeyelim %15 indirim de teklif ettiler :)

Nitekim, sakin kafayla yapilabilecekleri (servis degistirmek dahil) düsünmek için 1-2 gün izninizi istiyoruz.

Site hayatina daha devam edecek, bir yere gittigimiz yok;)
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

dizimag dediğiniz site illegal bir site sonuçta illegal siteyi burda verebiliyorsak yazayim ? eğer yasaksa halen bu konu nası burda duruyor ayrı bir olay da o...

diziler hep facebook, youtube gibi yerlerde barındığı, onlar sadece embed olduğu için yırtmıyor mu zaten olayı o değil mi ben mi yanlış biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Editor said:

dizimag dediğiniz site illegal bir site sonuçta illegal siteyi burda verebiliyorsak yazayim ? eğer yasaksa halen bu konu nası burda duruyor ayrı bir olay da o...

diziler hep facebook, youtube gibi yerlerde barındığı, onlar sadece embed olduğu için yırtmıyor mu zaten olayı o değil mi ben mi yanlış biliyorum

Böylelikle sadece BW den yırtıyorlar ve Kendi hostunda barındırmadığı için yakalanma riski azalıyor böylelikle duruyorlar ama still illegal..

Yani şikayet edilse engellenir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...