Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

cantug said:

5 saat kastım diyince gülen grim :) yattığın günlere say ahaha ... masus açmıom serveri bak hadi... yoksa düz açacam 1 gün daha müsade :)

ahahdsuasahahahahaah hacı naptın sen ya ? umrumdamı sanıosun cidden senin sörvırının acık yada kapalı olması ? ahah nimet gibi bide masus acmıom fln demiş lol
Sosyal ağlarda paylaş

para ? hangi para ya. server benim degil adam alsak yardım edermisin acmamıza dedi budur. sanada canı gönülden yardım etmeye calıstım ama yani dedigim herseyin üstüne illa birseyler cıkardın. ve işin güzel yanı adama rageleyip serverini suratımıza kapattın. ne yapalım yani uu cantugun server hertürlü kaprisini cekmek zorundayız mı diyelim nedir yani ?
bu arada cantugun serverda oynayana cok pis küseriz ona göre dfsadfsadfas
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada buraya post atmayı unutmusuz bizim serverla ilgili.

Paket linki : http://www.mediafire.com/download/mqcyqs94q66g3em/GrimPackV2.zip
Modpack ile ilgili detaylı bilgi yakında sitemizde olucak.

eski .minecraft klasorunuzu bosalttıktan sonra paket içeriğini olduğu gibi %appdata%/.minecraft/ klasorune cıkarınız. Orjinal ve Fakir launcher pakette mevcuttur. Sorun cıkarsa steamdan ulasabilirsiniz bana.
Dynmap : Harita
Server ip : mc.paticraft.com
Sosyal ağlarda paylaş

gençler modlu diye tirsmayın, bildiginiz minecraft. sadece daha contentli. içerik bol. recipe bol. grim bahsetmemiş ben söyleyeyim. çok efektif çalışmıyor ama oyunda sıcaklık var.

örneğin alp biomuna gidip tepeye çikinca dereceye göre damage yiyiyorsunuz. ya da çölde gündüz hoplaya ziplaya gezerseniz yorgunluk falan oluyor bişeyler oluyor.

buzun üstü karlı biomlarda -30 derece mesela. /rw yazarak bakabiliyorsunuz. aslında ölünebiliyordu da şimdi bilmeden bizim de anlamadığımız şekilde ölüp bize söversiniz. olmaz sdfdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

Grimnax said:

Mumble serverimiz da mevcut bu arada gelmek isteyenler için.
Adres : mc.paticraft.com
Port : 64738

Mumble iletişim için bir program bu arada, http://www.mumble.com
adresinden indirip kurun sonra bilgileri şu yukarıdakiler yapın, ses/mikrofon ayarı yapmanız gerek ilk bağlandığınızda sonra ok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...