Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

o yüzden biz kendimiz modluyoruz orjinalden şaşmıcandiyorsunda piramidi koruyan claim de bir mod yada sleepvote yaptınız okadar onlarda moddu...

şimdi sadece bikaç mod daha ekledik ama sizinde eklemeniz gerek client tarafına okadar.

Yani abartıyorsunuz.

Texturepack yüklenmio ? Update yapılmıo ? 10-20 gün bekliosun filan ? nedemek istedin bunlarda hiç bişi anlamadım hepsi oluyor sorunsuz. bekleme de yok...
Sosyal ağlarda paylaş

ben 1.5.2 ye döndüm ya bi türk serverinda oynuyorum. full paket olunca cok daha zevkli oluyor oyun. öyle 2-3 modla olmuo adam gibi heh. gelmek isteyen olursa 0 dan baslıyorum zaten acıklayarak ögreterek oynarım ben. bu arada catze extra dungeon olsun mob boss olsun diodun ya onun alası var bu bahsettigim packta hehe. gelmek istersen steamdan yada skypedan fln ulas bana yardımcı olayım
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya ben basladım o tarafa dönmem artık cok restart attim hah. bu takıldıgım server iyi baya adminler devamli online ve bilgili, serverda her saat 10 kisi oluo en az fln. yas ortalaması düsük tabiki ama ben fark yaratmıyor chatı takip etmezsen fazla. sen kur tabi istersen modlarla ilgili sorunu olana burdan yardım etmeye calısırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Grimnax said:

ben 1.5.2 ye döndüm ya bi türk serverinda oynuyorum. full paket olunca cok daha zevkli oluyor oyun. öyle 2-3 modla olmuo adam gibi heh. gelmek isteyen olursa 0 dan baslıyorum zaten acıklayarak ögreterek oynarım ben. bu arada catze extra dungeon olsun mob boss olsun diodun ya onun alası var bu bahsettigim packta hehe. gelmek istersen steamdan yada skypedan fln ulas bana yardımcı olayım

o kdr şeyi tekrar kurmak çok sürebilir ya :D sdfsdf haplox poring fln oynarsa oynarım ama gene
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...