Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya bu nether a girdim 2-3 gündür aralıklı kazıyorum acıklık bi alan bulamadım,girdigimde 4 duvar bi yere cıktım kaz kaz bi sey yok 20. katlarda lav var daha yukarı cıkamıyorum,bi ara soul sand olan bi katmana geldim her yerini kazdım oralarda cıkar diye yine yok yaratıkların seside yakından geliyo gibi,belli bi katı varmı o aralıkdamı kazayım ne yapayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

netherda normal dünyada olmayan materyaller var işte netherrack soulsand vb ama kazılıp çıkılacak bir yüzey yok orda, kocaman kaleler var içinde moblar vb olan, bide grup halinde saldıran Zombie Pigmanler var.

lav yada netherrack lazımsa girip toplayıp çıkcan yada normal dünyadan sıkıldıysan veya sıkça lava düşüp ölmek istiyorsan birebir :p
Sosyal ağlarda paylaş

her yöne bi 10-15 dakika kazdım en az,bi kaç kücük odacık cıktı pig zombie falan,iyi barı yukarıda bi acıklık aramam en azından artık,yok bide video izledim adam giriyo portala kos koca alana hemen demek onun map öle ..

dediklerin dışında bide ısık veren bi maden vardı adını unuttum oda önemli sanırım ..
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bunlar kendi kendilerine biz görmeden ev yapıyorlar. geçen creative modda birsürü villager spawnladım desert biyoma bi baktım tapınak gibi bi yer yapmışlar böyle yer altı mezarı gibi değişik değişik, sandstonelarla :/

şaşırdım...

bu villagerlara zombi istilası kötü olmuş ya, hepsine yetişemiyorum kurtaramıyorum zombi oluyorlar çok üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...