Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

D@rkwish said:

tantun said:

Daesu said:

daha şöyle efsane bi invokerda göremedik ferraride dahil. fail oldu kim aldıysa.
morp baydı ama çok net

Zenith Complexity maclarini izledin mi dunku? iceiceice feci invoker oynadi

ice dalga geçti complexity ile resmen :D

evet invoker disinda da CoL Zenith son iki mac cok guzeldi.

Complexity EHOME

simdi de tokatlandilar ggwp

iki china vs usa maci arka arkaya, bakalim EG ne yapacak?
Sosyal ağlarda paylaş

Asyalı carrylerle avrupalı carrylerin farkı çok bariz belli oluyor TI2'de şaka gibi. Avruplaı bir carry olsaydı o DS AM'ye karşı çok daha iyi lanelerdi, mouz.1437'nin daha AM'ye karşı DS ile lane kaybettiğini görmedim EU/NA carrylerine karşı. Burning mode on <3

Aynı zamanda asyalı carryler farmlarını çok iyi kullanabiliyorlar, EU/NA 'da genelde 2-3 item almadan carryler hiçbişi yapamıyor. Hard carry izlemeyi sevenler için asyalı carrylerin şiir gibi oynaması baya zevklidir heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Maçtan maça değişiyo o, Burning'in earlyde fightlara geldiğide çok oluyo, ihtiyaç yoksa farm takılıyo adamlar genelde. Kişiden kişiye değişiyo onu çok genele vuramıyorum ben. Mesela Black full farm adamın umru değil takım 0-20 gitse bile farmlar :D, ama Misery/pajjkat genelde fightlara gidiyorlar hep. Xboct zaten manyak her yere saldırıyo vs :) TI 2 'de Sylar,mushi vs hayvani agressif carry oynadıkları oldu gayet mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

sözde soundproof olması gereken boothlar %100 olmayınca + crowd'u görebildikleri için lvl 1 rosh hikaye abi denemiyceklerdi hiç :S

böyle sahnede seyircileri görebilirken zor evet, hem soundproof olmalı hem de aynalı cam falan olmalı iceriden.

adamlar smoke gank yaparken seyirciler de tepki verebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...