Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bakalım bu international EU/NA scene için wakeup call olacakmı olmayacakmı. Bütün sene nerdeyse yattılar adam gibi practice vs yapan pek olmadı(heralde en çok kasıp çalışan yenilgi vs yılmadan çalışan takım complexitydir). Sonuç ortada Asyanın disiplinli ünit takım oyunu karşısında duramıyorlar.

Gerçi Çin takımlarının çoğunun 1-2 online turnuvada 80 dakka farm fest takılıp TI 2 'ye gelip nerdeyse her maçı 18-28 dk arasında ggletmeleride çok temiz Asya turtle dota trollerine kapak oldu :D

Fark edenler varmı bilmiyorum ama çoğu zaman iG oyuncuları tp bile taşımıyorlar(özellikle supportlar) gerçekten gerekmediği müddetçe, wardlarda çok gerekmedikçe kullanılmıyor. Unit halinde hereket etmelerine bayılıyorum. Darer'a karşı maçta 4 dakika civarı baseden dışarı çıkmadılar , Darer'ın smokela beklediğini bildikleri için ve Darer inanılmaz zaman kaybetti vs.

LGD vs iG final bekliyorum tahminen 3-1 LGD alır.Navi çok sağlam stratlar tutmuyorsa finale çıkma şansı yok bence.Takım sinerjileri şu anda zayıf ve yeterince çalışmadıkları maçlardan gözüküyor.

EU/NA takımları ortalama 4 haftalık bootcamplerle geldi bu turnuvaya, Çinin aylardır yaptığı hazırlık çok bariz belli ediyor. Aynı zamanda birçok çinli oyuncunun dota2 'yi dota1 e artık tercih etmesi iyiye işaret. TI2 sonrası takım reshufflelarından sonra bakalım takımlar adam gibi tüm sene TI3 için çalışıcaklarmı yoksa gene aynı rahatlık mı hakim olucak scene'e :)
Sosyal ağlarda paylaş

https://dotabuff.com/matches/36296146

5 carry oyun kaldırdık, komediydi,am randomladım aynı anda ursa invo falan picklendi, geri kalan 2 kişi de arkadaşmış bh ve riki picklediler. am ve ursanın oyun kaybedemediğini ispatlayacaz dediler, trollediler yani resmen. Sonuç cidden düşündürücü kashdfkj ama invoker wex oynadı ve iyi oynadı, onun sayesindedir kanımca..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.twitch.tv/onemoregametv/b/330415963

2:10:00 gibi Navi.PPY 'nin interview başlıyo, uzun ama çok iyi bir interview tavsiye ederim. Grup stage'in sonunda yapıldı , playofflarla ilgili ve takımın durumu ile ilgili bilgi veriyor.

Aynı zamanda DK ile ilgili aklıma gelmişken yazayım Burningin TI2 sonrası emekli olma isteğine dağir söylentiler var yani bu maçın önemi onun için çok farklı olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

24 yaşında Burning :) , TI2 öncesi DK dota1 ve dota2 2sindede iyi performans gösteremiyordu, Burning ve rotk(longdd de olabilir tam emin değilim) emekli olmak istediklerine dair dedikodular çıktı sgamer'da ama TI'dan sonra netleşir Chinese shufflela birlikte :) Bence erken, adam online turnuvalarda çok birşey yapamasada LAN oldumu Burning mode on :)

Ehome'un sponsoru takımı bırakmış sanırım bugün duyduğum bi habere göre, zaten ACE'dende baskı fenaydı büyük ihtimal komple dağılıcaklar. X'e yazık olamz inşallah adam gibi bir takım bulur şu anda heba oluyor Ehome'da :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...