Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

şimdi şu tespiti yaptım ki ruslar bu oyunu amaçsız oynuyor. atıyorum ilk defa pro olan ruslar düştü takımına, bu adamlar sadece hero kesiyor. ciddiyim, hero kesip dönüyo hepsi. yani oyunu bitirme amacı falan yok. adamlara teamkill çekiyoruz, herkes full hp geri dönüyor. 20-30 dakika sonra da karşı takım gelip bi güzel yıkıyor bitiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

şimdi şu tespiti yaptım ki ruslar bu oyunu amaçsız oynuyor. atıyorum ilk defa pro olan ruslar düştü takımına, bu adamlar sadece hero kesiyor. ciddiyim, hero kesip dönüyo hepsi. yani oyunu bitirme amacı falan yok. adamlara teamkill çekiyoruz, herkes full hp geri dönüyor. 20-30 dakika sonra da karşı takım gelip bi güzel yıkıyor bitiriyor.

takım oyunu oynamıyorlar, laf dinlemiyorlar, kimseyi ama kimseyi iplemiyorlar tek maksatları iste bol bol kill alıp level alıp maçın yıldızı olmak, o olmuyorsa zaten direk karsı tarafa ekmek oluyor adam bilerek. Noobu ayrı alem hem bilmiyor hem isime karisma diyor. ingilizcesi olanda bol bol küfür ediyor. Bir support hero alayım ne bileyım tank olayım dertleri yok varsa yoksa riki,clinkz bounty hunter vs. Sinir hastasi oldum. Adama guzellikle anlatiyorum gel takima katil diyorum kufur ediyor milleti gaza getirip report ettiriyorum bu sefer baska oyunda yine ayni prototipte bambaska eleman. Su dota da bir brezilyalilar iki ruslar bu iki grup oyunun apacileri.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten IG evire çevire dövdü Navi'yi. Gerçi ilk oyunda Navi'nin bariz hatası vardı oyunu çok uzattılar ama 2. oyunda IG "early game öyle değil böyle yapılır" diyip 20dk da aldı akıllarını. Şuan galiba sadece 1 yenilgileri var 8 maçta. Daha grup stage gerçi, hiçbir şey belli değil, birde çakışmadan dolayı izleyemediğim pek çok maç var ama IG bu formunu korursa devrilmesi zor bence.

Yalnız dün spec chatte türkler birbirlerine küfür ediyorlardı 2 dakika açıyım millet ne yazıyor diyip baktığımda, bu kadar rezil playerbase bir bizde bir de Ruslarda var heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

türkler ruslar nerde cokluk orda bokluk, bizim kadar onların da boş beleş gezen çok genci var...

bu geceki üç maç önemli winners bracketa kalma açısından

A grubunda isveçli CLG ile amerikali EG maçi var, yenen winners bracket ta olacak.

B grubunda da 4 takım (navi orange ehome ve tf) var 6-6 yapan ve bu 4ü aralarında oynayacak ve kazanan winners da olacak.

Umarım Tobi anlatır bunları, çok eğlenceli sunuyor komik avustralyalı aksanıyla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...