Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Beta bitmeyene kadar takımlar dengeli gelmiyecek sanırım. Gerci gelsede olmuo şuan adam 490 win axe almış dk 45 1.3k hp. Saçma itemler :D Demekki adamın hesabından bir noob girio invite bulamayan.

Gelen adamın kişiliği felanda önemli. Mouz.Singsing 20 pub maçının 15 ini felan kendi throwluyo saçma sapan buildler, aegis denylar vs hani pro adam bunu yapıyosa pub takılan tiplerden ne bekliyceksinki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yinede herkesin kendi hesabı olsa arkadaşlarınkinden girmez. Adamın statlar cok iyidir oyun moturuda ona göre pro oyun ayarlıodur ama meğersem noob arkadaşı oynuo. En azından bu sorun ortadan kalkar. Ayrıca oyun bulma motoruda heralde betadan sonra iyice geliştirilmiş olur. Şuan düzgün bir şekilde çalıştığını sanmıoyorum. Ya takımıma 3 tane noob hatta yeni başlayan falan geliokarşı ya 5 pro. Yada karşıya 3-4 noob gidio bizim takım çok iyi çok rahat ezioruz. İki türlüde sıkıcı oyun oluo.
Sosyal ağlarda paylaş

bayağıdır oynuyorum da, oyuna çamur için veya sinir olduğumdan değil.

chaos knight a biraz nerf gerekmiyor mu? hani early game de sürekli gankliyorum kastırmıyorum fakat oyun da 5vs5 sonuçta başka fightlar da dönüyor. herif 2-3 fighta girmeyip lane de kasıp dövüyor herkesi. 3vs5 falan kalınan maçlarda oynamasını bilen chaos çok ağır eziyor. ilüzyonlar biraz imba gibi.

aynı şekilde voidin 2. skilline de nerf gerekmiyor mu, bir süre sonra hero kule falan dinlemiyor mom kas biraz hp attack speed, damage ölümsüz. zaten ağır carry ama emsallerine oranla biraz daha kırılgan olmasını bekliyorum.

obsidianın da banishi biraz imba. çok kısa cd u, maymuna dönüyor oyun bi süre sonra. zaten damage ı çok fazla.

item olarak da aganim biraz ucuz bence. çok rahat çıkılıyor ve bazı int heroları için game breaker.

rahatsız olduğum bi kaç nokta daha var onları da yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

nessaj nerfi, alchemist buffı şart.

bakın 8 el üst üste kasıtlı olarak alchemist aldım ve gerçekten büyük bir özenle oynadım farm yaptım falan, bir oyunda ruslara sinir oldum gerçi kasıtlı olarak sadece lane sürdüm neyse. ne kadar özenle farmlarsam farmlayayım oyunların hepsini kaybettim. bir tane bile oyun alınmıyor alchemle. tamam ultisi süper düper mod ama olmuyor bu heroda bir şeyler eksik. farmı uçurayım diye o greed skillini veriyorum başta bi tane, yaklaşık bütün wavelere last hit atıyorum o derece hırs yapmışım. her türlü item kombinasyonunu deniyorum ama alchemist beceremiyor.

nessaj 0.1 saniyede 4 saniyelik hayvan gibi damageli stunını yedirirken, alchemist 6 saniyede şans eseri patlamadan bekleyerek 4 saniye 340 damage stununu atabiliyor. ya alchemistinki aoe olmalı ya da nessajınki fazla güçlü. acid skilli süper sorun yok onda. gelelim greed, farmlama skilline. gereksizlik abidesi. denylardan falan da gold toplayabilsek de bari amacı olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende %80 kazaniyorum alchrmist'le. Build ne cikiyosun ? Ring of basilious, vanguard ondan sonra duruma gore radiance yada blade mail yada yada hood cikiyorum. Ama asil onemli olan takim oyunu o olmadan hicbirsey yapamazsin tabi alch.'le . Pompa ve para gidiceksin. Lvl 6 kadar survive olursan kimse senin hpni bitiremiyo ztn. Tabi ki cok iyi hero degil ama bence denildigi kadar da kotu degil

Nessaj'a nerf gelmez. O hero hep oyleydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Alchemist ile chaos niye karşılaştırılmış ki, görevleri farklı heroların çoğunlukla. Chaos daha bir carry, kritik falan sağolsun.
Yalnız alchemist ile kazanamama durumu bende de var ve sanırım sebebi büyük oranla takımdaki diğer herolar artı oyuncularla alakalı. Dota 1 de alchemist ile nadir oyun kaybediyordum fakat rasgele eşleştiğim dota 2 de sanırım 3-4 kere oynadığım alch ile 1 oyun aldım ya da almadım.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün üst üste 2 defa randomladım alchemist. ilkinde hem farm hem de asist yapınca baya kolay çıktım radiance. ondan sonrası çok basit oldu. ikinci oyunda da baktım takım bensiz de hallediyo verdim kendimi farma. radi ve ac ile 4-5 vuruş falan heralde herolar.

rework gereken hero varsa zeus'dur :/ eski popülaritesi de kalmamış
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...