Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bf farm içindir. manta da skill dodge ve 3xmana burn. Eğer 13-16eşiğinde fury çıkabiliyorsan çıkarsın ya d ahadi iyimser olalım 20.dk geçirmemen lazım. Sonrasında zıp zıp kaçabildiğin için herhangi bir lane de sorunsuzca (tabi aptal aptal hareketler yapmıyorsan) non-stop kasabilirsin. Sonra zaten dövmek için itemlar çıkıyorsun. tıpkı darkwishin linklink ss gibi birşey oluyorsun. Öyle olduğunda da tam anlamıyla one man army oluyor hero.
Sosyal ağlarda paylaş

Yinede BF gereksiz bence Magina'ya. Creep kaçırmak mümkün değil o heroyala. Zaten kolay kolayda ölmüyor blink ve 3. skill saolsun. Hiç gerek yok BF'ye zaman ve gold kaybı. Daha sğlam itemlar kasarak hızlı kill alabilecek seviyeye gelip killede kasabilir. Karşıda hele noob yoksa hard carry'e kimse o kadar süre tanımaz. O yüzden hızlıca takım oyununa dahil olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

bf ve mantayı kavrayamamışınız daha, sonra neden benim olduğum takım hep yeniliyor diyosunuz lol, magina hard carry dir 12-13 dk da cıkamıyosan bf'yi zaten o heroyu efektif oynama sansın yok bastan kaybetmisin, mantayı cıktıktan sonra baslarsın team fight girmeye. pt bf le team fight a gelen magina isi bilmiyodur zaten
edit:bf yerine manta demisim
12. dk da kim manta bitiriyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

12-13 dk da manta cıkman icin maginaya saglam free farm kill alman lazım e zaten onlar varsa mantaya gerek de base e sag tıkla girersin. vanguard manta gidiceksen dk 25-30 arası manta cıkması oyun sonuna gidis icin yeterli.

zaten bf yapıosan ben kasıcam bilader diyosun bf den sonra hot cıkmıyosan hatalardasın.
Sosyal ağlarda paylaş

sen asıl bf nin olayını anlamamıssın. bf nin olayı lane/orman arasında sonsuz farmlamayı saglıyo inanılmaz mobility ile. vanguard, hot olmadan magina ila kazanman icin ya cok yenicek takımın ya da adamlarda hic stun mtun bisey olmuycak kimse vurmuycak oyle yani. sen kısaca hic bi fikrin yok. bi kere kastırmıssın ya da sen kasmıssın cok beles bi oyunda dk 15 mantası. sonra manta 15te cok guclu. guclu tabi de 15 de mantayı nası cıktın? e rakip maldı. 15 manta yerine force staff cıksan ne farkeder hic bisey oyle rakibe karsı
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

sen asıl bf nin olayını anlamamıssın. bf nin olayı lane/orman arasında sonsuz farmlamayı saglıyo inanılmaz mobility ile. vanguard, hot olmadan magina ila kazanman icin ya cok yenicek takımın ya da adamlarda hic stun mtun bisey olmuycak kimse vurmuycak oyle yani. sen kısaca hic bi fikrin yok. bi kere kastırmıssın ya da sen kasmıssın cok beles bi oyunda dk 15 mantası. sonra manta 15te cok guclu. guclu tabi de 15 de mantayı nası cıktın? e rakip maldı. 15 manta yerine force staff cıksan ne farkeder hic bisey oyle rakibe karsı

hacı sen beni hic anlamamısın sanırım, ben nerde dedim hot gereksiz yada bf farmı arttırmıyor diye bf bittigi an lane ve nc arası gidip gelcen zaten blinkle baska nasıl para kascan bf bittikten sonra creep wave mi beklicen? zaten mantadan sonra direk tarak gidiliyor genelde sonra fly yada basher yada taraktan yerine önce vit booster alınıp basher sonra tarak artık oyununa göre
edit: ya bf yerine manta yazmısım ilk yazıda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...