Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

la şu heroların orjinal adlarını kullanmayın ya. oyunda yapıyolar fıtık oluyorum, dota 1 oynamadım abi ne bileyim ben furion'un nature's prophet olduğunu, drow ranger'ın traxex olduğunu. yazmıyor ki biyerde. herkese default dota1 oynamış muamelesi yapıyolar, üzülüyorum :(

Bende hep unutuyorum furion diye aratıyorum çıkmıyor adamlar kapıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

lore'da yazıyor isimler de bazıları kopirayta takılıyor. furion malfurion'dan gelme olduğu için ismi değişik.

her hero'nun bi adı bi de classı yazıyodu. millet isim veya class hangisi kolaysa onu kullanıyodu. o yüzden yarısı isim kullanıyo yarısı class. çorba olmuş asda
nevermore niye kullanılmıyo o üzücü
Sosyal ağlarda paylaş

aman aman bu guardian sprit oynamayın benden sölemesi.ben bi kere oynadım takımın iyi olması lazım tamamen support.

benim oyunumda ne oldu fena eziliyoruz karşı taraftaki antimage hızlıca pushlayıp kazanmak yerine kill arttırma ve farm yapma yoluna gitti (dotadaki klasik adamlar işte) halbusi bizde de void var ben baktım void fena deil ona bağlanıp 3. skili açmaya başladım +70 attack speedle coştu eleman bide meka kullanıyorum bağlıyken adam 2 kere heal alıyor aynı şekilde mana bot da kullandım. antimage ne yapsa beğenirsin dakika olmuş 57 pushlasalar çoktan kazanacaklar adam 3 tane rapier yapmış bizimki ultla yakalayıp öldürmesin mi bunu ahaha karşı takım dellendi e biz kazandık tabi.public oyun için iyi bulmadım sprit guardianı ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...