Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzonspor - Galatasaray

Deli333

Öne çıkan mesajlar

• Admin
said:
Naa, 23 Ekim 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
Tebrik Gs'ye dk 91de butun gsliler yusuf yusuf attı ama..

o pozisyonnarda yusuflamayan gs li deildir zaten ehe[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
fizban, 23 Ekim 2004 20:59 tarihinde demiş ki:
plus ben de buranın ağasıyım, yeter mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet çakar : "defans adamının normal hareket alanıdır o elin olduğu yer. elini çok fazla kaldırmamıştır.

türkçe meali : O adam elini neresine götürsün de o top ona çarpmasın adam dümdüz koşuyo işte.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 23 Ekim 2004 23:50 tarihinde demiş ki:
kanal d de gördük; hiçbiri penaltı değilmiş. ahmet amca da öle dedi.

1 ve 3 penaltı diilse ben de yedikule zindanlarında zil takıp oynayacam bütün paticik önünde[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 24 Ekim 2004 01:48 tarihinde demiş ki:
1 ve 3 penaltı diilse ben de yedikule zindanlarında zil takıp oynayacam bütün paticik önünde

Eee resmi olarak penaltı verilmedigine gore penaltı deilmiş o zmn ne zmn yapıoruz bu zil takıp oynama olayını sabocum :)[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 24 Ekim 2004 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erMANIA, 24 Ekim 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
NE YANİ AHMET CAKAR MBU ULKEDE FUTBOL OTORİTESİ
pardon abi bilemedik. Sen ne diyosun bu penaltı konusunda?[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbi yorumu okumadım kendi yorumumu yapıyorum direk.

bence çok güzel oynadık trabzona kendi ewinde sahayı dar ettik. daha maçın başında daha istekli olduğumuz belliydi. bi dolu pozisyon yakaladık maç boyunca. golümüz de hazırlanışı we son wuruşu bakımında güzeldi. ama son 10dkdaki gerildiğimiz kadar hiçbi maçta gerilmedik bu sezon, son 10dkda çok ii bastırdı trabzon

baliç kayserispor maçındaki berabt performansını affettirdi. ha aslında bu maçta da ii oynamadı ama attığı gol moralini yerine getiricek we forumunu eri kazandırıcaktır die umuyorum

ama sonuçta awni aker gibi zorlu bi deplasmandan 3 puan çıkardık. helal olsun takımımıza[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

İlk yarısı keyifli ikinci yarısı orta düzeyde bir karşılaşmaydı. Yattara'nın kenarda oturmasının büyük hata olduğu ikinci yarıda oyuna girmesiyle kanıtlandı.

Maçta üç temel nokta vardı kaçan goller, verilmeyen penaltılar, Baljic'in güzel golu.

Tebrikler Galatasaray.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...