Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metallıca

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

zaman içinde yaptıkları müzik çok değişti,albümden albüme değiştiler,her albümlerinde 2-3 tane beendim dinlediğim şarkıları kein vardır ama genlede tarz fln olarak en sefdiğim albümleri "ride the lighting" ve kill'em all" dyur
bu iki albümü baştan sona dinleyebilrim 24 saat.[signature][hline]kapansın camiler açılsın meyhaneler
için dostlarım bu gece benim için
için için

Sosyal ağlarda paylaş

hell freezes over yada daha ticari olduğu için değiştirilmiş olduğu ad olan "call of ktulu" diyebilirim. kirk hammett'ın da düzgün olan nadir işlerinden biridir:=)[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

son projem:yemek yerken ağzından ses çıkaranları öldürme derneği

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

simdi 2 el araba kullanmayan ve bakir kiz isteyen turk halkinin diger bi ozelligi de kimsenin dinlemedigi gruplar dinlemek istemesidir simdi sen orda dinliyosun guzel.. yandan bi adam geciyo yes man uzerinde metallica tshirti simdi senin canin sikilir

sonra 2 posta baslar
oda sudurki nasil en iyi renk yoktur

en iyi sarki diye bi seyin varligindanda soz edemezsin
sana gore en guzel album ... diyebilirsin ben bu adamin caldigi sarkilari begenmiyorum diyebilirsin

ama burda 1000 defa dendigi gibi kirk kotu bir gitarist, gitar
calmayi bilmiyor, yada penayi yanlis tutuyor diyemezsin

veya gitar aliyorsun.
gibson pahali dersin, kaliteli dersin
soyle soyle klavye soyle soyle manyetik dersin
ama en iyi gitar diyemezsin

cunku senin sevdigin muzik turunu les paul ile tekrar calmaya kalkarsan canin sikilir gene. alakasi yoktur

ama alirsin bir strat bakarsin cok guzel ton gelir

yani

bir zamaninda biseyleri becermis insanlari tebrik edin
iki goreceli seyler konusurken oyle degil bence diyin[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye

[Bu mesaj Infeqted tarafından 22 Ekim 2004 20:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica'nın (bence) metal denebilecek tek şarkıları Metallica'91 e kadarki albümlerdedir.

Nam-ı diğer Black Album, Metallica'yı gay metal grubu yapmıştır. Öyktür. Black album öncesi çok güzel şarkıları vardır, ortaokuldayken dinlerdim, ara sıra hala dinlerim bir orion, master of puppets, harvester of sorrow, for whom the bell tolls gibi şarkıları.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
Yeminli pati. Artık cinnet durumuna gelmedikçe hiçbir dini, siyasal, kişisel tartışmaya girmeyecek. Lütfen bu adamı deli etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar şu an Thrash Metal le hiç alakam olmasa da . Metale çoğu insan gibi Metallica ile başladım. Ride The Lightning, Justice For All, Master of Puppets bu üç albüm Thrash Metalin en ii albümleridir. Ondan sonra Black albümü power,heavy tarzı olda load reload zaten modern rocka dönüştü. (ki orda da güzel şarkılar var. metallica da çoğu grup gibi değişime uğradı)

Metallica'yı şu an dinlemesem de , daha değişik metal türlerinden hoşlansam da en saygı duyduğum gruplardan biridir. Bunun yanında Iron Maiden, Judas Priest gibi baba gruplar da var tabi.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 23 Ekim 2004 00:35 tarihinde demiş ki:
ustteki postta cool metalcinin el kitabindan bir alinti var hehe

butun les metalciler bunu soyler, ilginc

Olm, en azından eski metalci olup şimdi 300 500 dinlemiyoz ehe.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Yeminli pati. Artık cinnet durumuna gelmedikçe hiçbir dini, siyasal, kişisel tartışmaya girmeyecek. Lütfen bu adamı deli etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 23 Ekim 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
pent sen bilmiyosun isi.12-16 yaslarinda filan dinleniyo metal sonra tarz deisiyo.racon ole.kimi bogurgen tarzlara kayarken,kimi uotis caktis cluba kayiyo...

Çok doğru bir yargı gerçekten =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Sosyal ağlarda paylaş

Mama said
Muster of Puppets
Noting Else Maiters
Unforgiven
gib gibi bir cok sarkısı var aklıma gelmiyor su an
bana gore boyle bir grup kalmadı yeni yaptıkları sarkılarıda beyenmiyorum dinlemedim bile bir kere mtv de dinlemistim ondan sorna hic takmadım bile..[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 23 Ekim 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
pent sen bilmiyosun isi.12-16 yaslarinda filan dinleniyo metal sonra tarz deisiyo.racon ole.kimi bogurgen tarzlara kayarken,kimi uotis caktis cluba kayiyo...

kimi de kendini klasik rock, grudge, oldies falan verio abi dinlengeç hesabı..

nirvana(sonraları foo fighters), deep purple, AC/DC, guns'n roses, jimi hendrix, dire straits vs..[signature][hline]op pls...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 22 Ekim 2004 20:17 tarihinde demiş ki:
hell freezes over yada daha ticari olduğu için değiştirilmiş olduğu ad olan "call of ktulu" diyebilirim. kirk hammett'ın da düzgün olan nadir işlerinden biridir:=)

o call of ktulu değil bi kere call of cthulhu... oh be sonunda nortona bi ukalalık yapabildim.

metallica'nın en sağlam albümü bence kesinlikle and justice for all'dur.black de dail olmak üzere bayaa sağlamlar,load,reload,st.angerı sevmem albüm olarak.[signature][hline]Alexi_Septimus, 28 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Tanrıya diyalektik materyalizm'i anlatmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

hastasıyım metallicanın

yazayım en iyilerini bana göre

Call of cthulhu
Fade to Black
Right the Lightning
No Leaf Clover
Escape
The Four Horseman
Master Of Puppets
Whiskey in the Jar
Unforgiven I
Unforgiven II[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 23 Ekim 2004 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi albüm derseniz
kill'em all ve right the lightning[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...