Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Mayıs Kespa, OGN, GOM ve Blizzard açıklaması

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

konu ne biliyormusunuz,koreliler ezber bozuyor. şimdi yeni neler bulurlar,timing ler nasıl değişir. blizzard kespa dan alacağı raporlara göre oyuna şekil vercek. büyük ihtimalle koreli oyuncular rapor sunacaktır bu şartlar altında bu oyun şu kadar oynanır şu kadar tutar gibisinden.kespa dibini görmediği suya girmez.

stephano eyvallah cidden aşırı sağlam ama kore deki dengelere göre blizzard oyuna balanslar çakmaya başlayınca stephanonun yalayıp yuttuğu tüm timingler çöp olucak.o noktada oyunculuk becerisi çıkacak ortaya işte yeni gelen şeylerle baş edebilecekmi.

etmesini istermiyim evet,koreye kafa tutcak adamlar gerek.

stephano rakip oyuncunun tarzına cok hızlı adapte olabilen bir oyuncu.

Korelilere kafa tutabilecek biri varsa o stephanodur, başka birisi yapamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı güzel futbol izlemek için ispanya ve ingiltere ligine bakarsın değil mi. gidip türk futboluyla acı cekmezsin. işte bende öyle aptal saptal oyunlar izlemek istemiyorum.rts nin hakkını veren korelileri izlemek istiyorum.

stephano da cinro gibi 2 balans dan sonra ayar manyağı oldumu aaaa diyip bakarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

koresizlere neden hiç inancın yok!

abi koreliler istikrarlı ve uzun süre izleme fırsatın oluo.10 tane pro koreli olsun yeter dünyaya . yellow boxer nal ra nada stork bisu jeadong gibi 10 15 tane kalifiye adam dünayı sırtladı. böyle 10 tane adam oldumu sc2 de de uzun yıllar seyi zevki çok maç olur.

kore dışında bu işi başarmış bi idra var bi white ra var. gerisi tatava.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

koresizlere neden hiç inancın yok!

koreli davası değil bu. bw'da adamları izlerken yaptıklarına bakıyoruz, sc2'nin kralı denen adamların yaptıklarına bakıyoruz.

belki çok meraklısı olmadığınızdan ya da uzun yıllardır bw izleyen bizlerin göremediği bazı noktaları göremediğinizden kaçırıyorsunuz.

combatlar sc2'de daha hızlı o ok, ama bw'de adam micro yaparken base e dönüp 20 gatewayden ünite basıyor aynı anda, dönüyor öbür tarafa drop kasıyor, bi tarafta probe u active scouting için kullanıyor, o ara mini mapte düşman rengini görüyor 1 saniye onu bile kaçırmıyor gözünden, rakibin yaptığı drop elinde patlıyor vs vs vs

bu kalitede adamlar tamam bw'da da az; ama ben sc2 oynayanlarda görmedim abi. ne gsl'de var ne avrupa'da ne amerika'da.

sc2 bu kadar hızlı bir oynanışı gerektiriyor mu, sc2'ye geçen oyuncular 1 sene içerisinde tembelleşmeyecek mi vs bunlar ayrı bir tartışma konusu. flash, bisu, jaedong bunlar açık söylüyorum şu ana kadar sc2'de izlediğiniz hiç bir adama benzemiyor.

işte bu yüzden koresizlere inancımız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Dragon acayip eğlenerek oynuyor, gülüyor, şebeklik yapıyor. İzlemesi zevkli ama adam sürekli marine marine marine o beni bayıyor.

ve sıkılmıyor da bundan ,15 saat stream yapıyor ,mech görmedim kaç sene oldu pehhhh

şimdi mill'de allahtan ,bir dönem ladder oyuncusuydu sadece falan ,yatıp kalkıp mmm yapıyordu hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...