Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Cabin in the Woods (2012)

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

oha reyou filmi nasıl izledin ya .

yaratıklar tanrıların hediyesi askerle konuşurken sölüyo kız

adamlar o enerji kalkanıyla çevrilmiş bölgenin altında bi tesisteler yaratıkları ordan yollayıp izliyorlar görevleri o. işe eğlence katmak için bahse giriyorlar

benzinlikteki adam en iyi gönderme sen ona takılmışsın.adam ne diyor "buraya gelmeyi kendileri seçti benzinlikteki adam resmen öleceklerini ima etti ama yine de buraya geldiler" bu klasik korku filmlerinde bu tarz tuhaf bi adam uyarı yapar kimse sallamaz burda bunun da ritüelin bi parçası olduğu gösteriliyor.

adamlar bugüne kadar yapılan bu filmlerde hep aynı şeylerin olmasını çok güzel bi nedene bağlamışlar, meğersem hepsi tanrılara kurban vermek için yapılan ritüellermiş.ve her toplumda farklı şeyler oluyor japonyada hayalet çocukların okulunu basıyordu mesela ekranda gösteriyordu

bikaç genç gezmeye giderler ve sırayla ölürler klişesini en sonunda kıran filmden hiçbişi anlamayıp "bunebiçimfilmlan" demeseymişin keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
abi film çok iyi lan ahahaha

sonlarındaki asansörle başlayan kaos anından itibaren bildiğin vahşice keyif aldım, o kadar güzel olmuş ki oralar, sürekli fışkıran kanlar, sağa sola saçılan etler, zibil zibil yağan ancientlar falan abi of tam kaos çok ÇOK İYİ. daha iyi verilemezdi oradaki o kaos ortamı. bi yandan da o kadar kan vahşete rağmen güldürdü sapıkça.

Sosyal ağlarda paylaş

reyou'nun izlediği filmler listesi

this is not good fellas -an xxx parody
for a few cumshots more
slutter island
the godmother (part ii: return of the tits)
the dark night (with gabriella lolotitza)
Sex fight club
one flew over the cocks nest
seXen
the usual sexpects

...

abi demek istediğim şu ki amerikan sineması ise neredeyse herkes aynı filmleri izliyor ya.

bi de kötü film arıyorsanız tall man'i izleyin
kötü yanifilm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Olm bu filmi izlemeyin lan hakkatten. Az önce izledim ne olduğunu bilmeden, lanet ediyorum şimdi.

5 genç hseapta ormanın içinde ve geçidi tek bir tünel olan kulubeye gidiyo haftasonu için, ondan sonra gençlik/korku/truman show havasında bişey olarak devam ediyo. Sonrasında öğreniyosunuz ki Sigourney Weaver teyze baya yaşlanmış, eski tanrılara zarını tekrar diktirip "bakireyim ben" diyen karıları adak olarak veriyomuş. Korku filmlerinin hepsinde gördüğünüz tüm öcüleri the cube kafasında bi yerlerde tutuyolarmış meğerse bi de...

Bütün bunlar çok eski ritüellermiş vs. vs.

Bu filme iki çift lafım var:

De sgitirin lan!

Kolpa korku filmleriyle maytap geçicem derken bu film daha da kolpa olmuş sdfsdfasd

edit:
Spoiler falan da yok, yörüyün gidin hade!
Sosyal ağlarda paylaş

Hade len sen yetememişsin asıl sdfdsfg

Tırt korku filmlerini tiye almak kendi başına başarısız bi fikir zaten. Zaman kaybı resmen bu film. Saçmasapanlığı bazıları için eğlenceli olabilir ama there will be blood falan izlemeyi tercih ederdim bunun yerine. Hem western filmi gibi ama degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

film kötü diyenler harbi yetememiş lan asfdgdsg

bildiğin benim ilk 10'uma girdi.

Aynen.. Cok iyi film, korku degil zaten turu.. Ondanmi millet bikbik ediyor cozemedim.

Ha zaten begenmeyenlerde en son sahnedeki el. Anlamak icin ciddi bi bakin ne nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Hade len sen yetememişsin asıl sdfdsfg

Tırt korku filmlerini tiye almak kendi başına başarısız bi fikir zaten. Zaman kaybı resmen bu film. Saçmasapanlığı bazıları için eğlenceli olabilir ama there will be blood falan izlemeyi tercih ederdim bunun yerine. Hem western filmi gibi ama degil.

abi korku filmlerini tiye almak başarısız bi fikir de ne bilim scary movie falan kıvamındaki tiye almalar başarısız. bunu baya ciddi ciddi normal filmmiş gibi izledim ben gayet. hatta böyle aralarda "oha bu biraz abzürd olmuş niye böyle olmuş" falan diye düşündüren bikaç sahne olunca mevzuyu çaktım. Sonundaki asansör sahnesini ise hiçbir zaman unutmıcam bariz en iyi sahneler listesine girer.
Sosyal ağlarda paylaş

Korku filmlerini tiye alan bir film degilki, korku film sektorunun neden basarisiz oldugunu anlatan bir film. Seyirciden yonetmene senaristten elestirmene, kasar korku film izleyicisinden dunyadaki diger korku sinemasi ulkelerini gosterip kisirlasmis korku ogelerini goze sokan kendi kendini ve sektoru itin gotune sokup sicarim yaptiginiz ise diyip en sonda herseyi yerle bir eden el ile dun aksam ucuncu kez izledigim cilgin sey.

Abi ilk izlemeyle degil biraz inceleyip tekrar izleyin. Ciddi bir yorum okuyun bakin taslar yerine nasil oturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...