Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC aldim ekraninda kucucuk bir siyah nokta var, degistirmeye goturmeli miyim?

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Küçücük telefon ekranlarındada mı ölü piksel oluyor lan. Ne zaman şu sorunu çözecekler. Monitörlerde 3'ten fazla oldumu değiştiriyorlar bildiğim. Telefonda durum nedir bilmiyorum.

olu pixel olsa neyse ekranin altinda bildigin toz vardi ekran kapaliyken de gozukuyordu zaten tam ortadaydi boyle ekranin alti ama lcd'nin uzerinde, acisini degistirince bakis acisini farkli yerde goruyodun filan.

bloodjackal said:

Evo 3d bende de var sağlam telefon ics güncellemeside geldi baba gibi.
Direk değiştir ama yenisiyle içinde ukte kalmasın.

parami geri alcam ya cok agir ve kalin telefon bide sarji az gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Bir çok android cihaz değiştim, test ettim.
Son kullandıklarım Arc s, HTC Sensation XL ve çok net söyleyebilirim ki; malzeme kalitesi, orjinal rom - sense arayüzü ve iphone'a bence en yakın stabilitesi ile en sağlam cihazım şu ana kadar HTC Sensation XL. Bir kez force close almadım.

HTC 'ye karşı önyargılarım vardı ama hiç yabana atılacak marka değilmiş.
(Ayarlarda Fast Boot 'u açık tutarsanız çok fazla performans kaybına yol açar fakat. Yellow tint ve ana ekrana dönüşlerde kasma sorunlarım vardı, meğerse bu lanet seçenek yüzündenmiş.)

Önyargısı olan varsa paylaşayım dedim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

İstersen şöyle bir tehdit de kullanabilirsin. Bu telefon benim tek telefonum ve işim için bu telefonu kullanıyorum siz şu an malı değiştirmediğiniz için ya da parasını iade etmediğiniz için yeni telefon alamıyorum ve işlerimi gerçekleştiremiyorum. Bu süre zarfında kaybettiğim para için de dava açarım gibisinden bir yoklayabilirsin.

Not: Bu olayı trafik kazalarında falanda kullanabilirsiniz yasal olarak haklısınız gayet caydırıcı olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...